Polski English Deutch France Czech
Biuletyn Informacji Publicznej

Cieszyn na NK
Cieszyn na YouTube

Cieszyn na Facebook Wiadomości Ratuszowe TV   

      Cieszyn na Instagram


Budzet Obywatelski

Newsletter

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami
Pobierz najnowszy numer Wiadomości Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Październik 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w Cieszynie

Strona poświęcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona poświęcona kopercie życia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Kanał RSS

'Articles3']

Książka obrazkowa

W Zamku Cieszyn trwa wystawa „Tu czy tam? Współczesna polska ilustracja dla dzieci”. Symbolicznemu otwarciu towarzyszyło wspólne czytanie, w którym uczestniczyli uczniowie cieszyńskiej „piątki” oraz podopieczni Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, a także znane osobistości z Cieszyna.

więcej »

Terapia sercem w Czwórce

W niecodziennej sytuacji znaleźli się niedawno pracownicy Banku Śląskiego w Cieszynie. Mieli okazję wyjść na chwilę z poważnej roli urzędników bankowych, by wraz z grupą uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Cieszynie wziąć udział w warsztatach plastycznych. Efektem radosnej twórczości uczestników zajęć, które odbyły się w Czwórce 27 października, były prawdziwe cudeńka – śliczne pudełka ozdobione metodą decoupage.

więcej »

Październikowe atrakcje w Przedszkolu nr 8

W październiku wiele się działo w Przedszkolu nr 8 – dzieci zaprzyjaźniały się z owocami i warzywami, uczyły o szyciu i przyborach krawieckich, a w ramach warsztatów „Andrzejkowe wróżby” z Zespołem Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej poznawały lokalne tradycje.

więcej »

Zawody strzeleckie

Koło Terenowe Ligi Obrony Kraju w Cieszynie było organizatorem dwóch kolejnych zawodów strzeleckich w ramach Grand Prix Koła w strzelectwie na 2017 rok.

więcej »

Czyste Szlaki w górach

Cieszyński Wielosekcyjny Klub Sportowy był organizatorem ostatniego już w bieżącym roku Rajdu Turystyczno-Ekologicznego „Czyste Szlaki”.

więcej »

Ruszyła liga szachowa

4-5 listopada 2017 r. w Czerwionce-Leszczynach ruszyła rywalizacja Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów – III Liga.

więcej »

Kolejne sukcesy Shindo

Zawodnicy Klubu Sportowego Shindo odnieśli kolejne zwycięstwa podczas Międzynarodowego Turnieju Karate Grand Prix Ostrava 2017, który odbył się 4 listopada w Ostrawie. W zawodach wzięło udział 746 zawodników i 109 klubów z 12 krajów.

więcej »

Octagon Team w Katowicach

Pierwsze powakacyjne zawody Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju Jitsu Sportowym odbyły się 7 października w Katowicach. Cieszyński Octagon reprezentowało trzech naszych młodych zawodników, którzy zdobyli jeden złoty medal oraz srebro.

więcej »

Listopadowy koncert PSM

9 listopada uczniowie i nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej im. I. Paderewskiego w Cieszynie zaprosili mieszkańców na uroczysty koncert, który zabrzmiał w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie.

więcej »

Twórcy ekslibrisów na Śląsku Cieszyńskim

Muzeum Drukarstwa i Galeria „Przystanek Grafika” zaprosili zainteresowanych na swoją ostatnią w tym roku wystawę. Aktualnie prezentowana ekspozycja pokazała różnorodny świat ekslibrisów – grafików i twórców amatorów mieszkających lub urodzonych w granicach historycznego Śląska Cieszyńskiego.

więcej »
Strony | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 131 |
Urząd Miejski w Cieszynie, Biuro Promocji, Informacji i Turystyki promocja2@um.cieszyn.pl, Cieszyńskie Centrum Informacji tel. (33) 4794 248-9