Polski English Deutch France Czech
Biuletyn Informacji Publicznej

Cieszyn na Instagram
Cieszyn na YouTube

Cieszyn na FacebookBudzet Obywatelski

Newsletter

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami
Targi Pracy
Pobierz najnowszy numer Wiadomości Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Luty 2018
P W Ś C P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w Cieszynie

Międzygminna Strefa Gospodarcza

Strona poświęcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona poświęcona kopercie życia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Kanał RSS

'Articles3']

Ondraszek, czyli superman Śląska Cieszyńskiego

Ondraszek, czyli superman Śląska Cieszyńskiego

Już 2 marca na deskach Sceny Lalek „Bajka” Teatru Cieszyńskiego odbędzie się polskojęzyczna premiera spektaklu dla dzieci „O zbójniku Ondraszku” w reżyserii Tomáąa Kočko. Reżyser opowiada o szczegółach najnowszej premiery „Bajki”.

więcej »
Kiedy gubimy własny kompas…

Kiedy gubimy własny kompas…

Scena Polska Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie wystawiła 24 lutego prapremierę współczesnego dramatu Petra Zelenki „Job Interviews”. Sztuka została przetłumaczona przez reżyserkę, scenarzystkę i tłumaczkę Krystynę Krauze, która odpowiada za przekład większości wcześniejszych dramatów tego autora.

więcej »
Zakończenie inwestycji

Zakończenie inwestycji

Zakończono realizację projektu pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Czytelni Ludowej w Cieszynie” w ramach inicjatyw inwestycyjnych mieszkańców. Zadanie współfinansowane było ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Katowicach.

więcej »

Cztery lata Budżetu Obywatelskiego

25 stycznia 2017 r. zostały ogłoszone wyniki czwartej już, cieszyńskiej edycji Budżetu Obywatelskiego 2018. To dobra okazja, by spróbować podsumować, jakie projekty – również w poprzednich edycjach – zgłaszali mieszkańcy Cieszyna. Na jakie potem zagłosowali? Warto też zastanowić się, czego nas te cztery edycje nauczyły i w jaki sposób wykorzystać te doświadczenia podczas organizowania kolejnych edycji?

więcej »
Noszak – magia piwa, duch tradycji

Noszak – magia piwa, duch tradycji

Rozmowa z Michałem Peschakiem, prezesem Browaru Zamkowego Cieszyn

więcej »

Złota Szkoła, Złoty Laur i Rondo Jana Pawła II

XLI sesja Rady Miejskiej odbyła się w dniu 25 stycznia 2018 roku. Zgodnie z tradycją rozpoczęła się wysłuchaniem kilku kolęd tym razem w wykonaniu chóru Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Ewangelickiego pod dyrekcją Pani Racheli Cieślar.

więcej »

Wielki sukces PUNCHERA

Weekend 10-11.02 okazał się szczęśliwy dla jednego z zawodników Klubu, Antoniego Dyrdy (17 lat; kat. 64 kg). Zawodnik awansował do Mistrzostw Polski Juniorów, które już niedługo odbędą się w Ciechocinku.

więcej »

Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu

Halowych Mistrzostwach Polski U-18 i U-20 w Toruniu odbyły się z udziałem lekkoatletek MUKS SZS Cieszyn. Po bardzo dobrych biegach w Ostrawie i Spale, Zuzanna Legierska szturmem wdarła się do krajowej czołówki juniorek młodszych w przedłużonych sprintach.

więcej »

Sukcesy sportowe

18 stycznia reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Cieszyna zajęła pierwsze miejsce w finale powiatu w mini piłce koszykowej, który był rozgrywany w Pogwizdowie.

więcej »
Strony | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 135 |
Urząd Miejski w Cieszynie, Biuro Promocji, Informacji i Turystyki promocja2@um.cieszyn.pl, Cieszyńskie Centrum Informacji tel. (33) 4794 248-9