Polski English Deutch France Czech
Biuletyn Informacji Publicznej

Cieszyn na Instagram
Cieszyn na YouTube

Cieszyn na FacebookBudzet Obywatelski

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami

Pobierz najnowszy numer Wiadomości Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Marzec 2019
P W Ś C P S N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w Cieszynie

Międzygminna Strefa Gospodarcza

Strona poświęcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona poświęcona kopercie życia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Relacje z imprez / artykuły / komunikaty

Komunikat w sprawie akcji rozliczenia rocznego za 2017 rok.


W związku z tym, iż od 1 stycznia 2018r. rozpoczęła się akcja rozliczeń rocznych za 2017r. Naczelnik Urzędu Skarbowego w Cieszynie informuje, że zeznania podatkowe składane, w formie papierowej, w siedzibie Urzędu Skarbowego będą wprowadzane w całości do systemu komputerowego bezpośrednio przy podatniku, co wiązać się będzie ze znacznie wydłużonym czasem oczekiwania na obsługę.

W związku z powyższym, kierując się poszanowaniem czasu i komfortu obsługi klienta, zapraszam i zachęcam do skorzystania z najwygodniejszej formy składania zeznań za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Taka forma rozliczenia się z podatku, to nie tylko oszczędność czasu, ale i gwarancja,że zeznanie zostało poprawnie wypełnione, ponieważ system automatycznie sprawdza, czy we wszystkie pola formularza zostały wpisane niezbędne informacje, jak również czy nie ma w nim błędów rachunkowych.


Adres strony internetowej http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/e-deklaracje, z której można pobrać Aplikację e-Deklaracje Desktop umożliwiającą przesłanie zeznania podatkowego drogą elektroniczną.


Jednocześnie informuję, iż w celu autoryzacji przesyłanego elektronicznie rozliczenia rocznego, należy podać kwotę przychodu podatnika wynikającą z zeznania za 2016 rok.


W celu ułatwienia podatnikom wykonania ustawowego obowiązku złożenia zeznania rocznego, w siedzibie Urzędu Skarbowego w Cieszynie – sala obsługi klienta na parterze, dostępne są stanowiska komputerowe, na których klienci mogą samodzielnie wysłać swoje zeznania, korzystając z pomocy pracowników Urzędu.


Urząd Miejski w Cieszynie, Biuro Promocji, Informacji i Turystyki promocja2@um.cieszyn.pl, Cieszyńskie Centrum Informacji tel. (33) 4794 248-9