Polski English Deutch France Czech
Biuletyn Informacji Publicznej

Cieszyn na Instagram
Cieszyn na YouTube

Cieszyn na FacebookBudzet Obywatelski

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami

Pobierz najnowszy numer Wiadomości Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Maj 2019
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w CieszynieStrona poświęcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona poświęcona kopercie życia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Relacje z imprez / artykuły / komunikaty

Pora rozpocząć wakacje!

Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Cieszynie podsumowali kolejny rok swojej działalności. Spotkanie tradycyjnie już odbyło się w Restauracji „Ogrodowa” i było okazją do życzeń, gratulacji i podziękowań.

21 czerwca podczas uroczystego zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, podziękowania z rąk Prezesa Zarządu Lucyny Bałandziuk odebrał Burmistrz Cieszyna Ryszard Macura. – Za pomoc i wsparcie działalności naszego uniwersytetu, a także za nieustającą życzliwość... – podkreślała prowadząca.

Tego dnia wśród zebranych nie mogło zabraknąć nie tylko słuchaczy UTW, ale również osób i instytucji, które nieustannie wspierają aktywnie organizowane przez Uniwersytet działania w zakresie stymulowania wszelkich form aktywności wśród seniorów.

- To dla mnie wielka radość i przyjemność, że mogę być w takim dniu razem z wami – mówi gospodarz miasta, gratulując uczestnikom nieustającej pasji poznawania i ciekawości świata. Słowa uznania skierowane zostały również na ręce Zarządu Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz osób wspierających działalność stowarzyszenia, które w organizację licznych zajęć i spotkań wkładają mnóstwo swojego serca, czasu i wysiłku.

Spotkanie było również okazją, by podziękować świętującym zakończenie roku akademickiego za zaangażowanie na rzecz polityki senioralnej. - W lipcu rozpoczyna pracę pełnomocnik burmistrza miasta ds. tworzenia i kreowania polityki senioralnej. Jestem pewien, że środowisko Uniwersytetu Trzeciego Wieku służyło będzie osobie obejmującej to stanowisko swoją wiedzą i cennym wsparciem, tak jak dotychczas – podkreślał Ryszard Macura.

Tekst i foto: BSK


Urząd Miejski w Cieszynie, Biuro Promocji, Informacji i Turystyki promocja2@um.cieszyn.pl, Cieszyńskie Centrum Informacji tel. (33) 4794 248-9