Polski English Deutch France Czech
Biuletyn Informacji Publicznej

Cieszyn na Instagram
Cieszyn na YouTube

Cieszyn na FacebookBudzet Obywatelski

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami

Pobierz najnowszy numer Wiadomości Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Maj 2019
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w CieszynieStrona poświęcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona poświęcona kopercie życia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Relacje z imprez / artykuły / komunikaty

Z MISIEM JEST RAŹNIEJ!

2018-11-23W piątek 23 listopada w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie obchodzono Święto Misia. Maluchy (choć przecież i starsi) przyniosły swoje ukochane misie i cały dzień przytulały się do nich aż miło. Każdy dumnie prezentował swojego misiaczka na wspólnej fotografii.

Spośród wszystkich maskotek wybraliśmy najmniejszego i największego misia naszej szkoły. Laureatami zostali: Kacper Moździara - miś największy i Staś Madzia - miś najmniejszy.

Obchodom towarzyszył także konkurs fotograficzny. Uczniowie mogli nadsyłać zdjęcia z pluszowym misiem albo z książką o misiu. Najlepsze fotografie przysłali:

I miejsce: Krzyś Brooks,

II miejsce: Mikołaj i Miłosz Henc,

III miejsce: Piotrek Jaworski i Staś Madzia.

Pochwały należą się także uczniom:

Amelka Brachaczek - za inwencję, Alinka Madzia - za misiowe książeczki, Ania Sikora - za prawdziwe selfie, Krzyś Brooks - za refleksję, Dominik Ogierman - za "dziecko w sobie", Franek Kulka - za duże misie, Kasper Siudak - za misiowe objęcia, Klaudia Giska - za uśmiech, Laura Choczaj - za pastelowe kolory, Maja Nowak - za ”dziubek”, Mikołaj i Miłosz Henc - za braterstwo, Dominik Matuszek - za pokaźny zbiór, Nikola Nikiel - za nastrój, Piotrek Jaworski - za zaangażowanie i przedsiębiorczość, Staś Madzia - za przyjaźń, Wika Kidoń - za radość, Gracjan Krzemiński - za dobry wybór, Sandra Kusiak - za smoczy uścisk, Filip Samek - za ,,cool" podejście!

Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie, zapraszamy za rok! Iza Królica, Asia Kulesza, Ewa Makowska, Ola Melcher, Beata Tokarzewska


Urząd Miejski w Cieszynie, Biuro Promocji, Informacji i Turystyki promocja2@um.cieszyn.pl, Cieszyńskie Centrum Informacji tel. (33) 4794 248-9