Polski English Deutch France Czech
Biuletyn Informacji Publicznej

Cieszyn na Instagram
Cieszyn na YouTube

Cieszyn na FacebookBudzet Obywatelski

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami

Pobierz najnowszy numer Wiadomości Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Luty 2019
P W Ś C P S N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w Cieszynie

Międzygminna Strefa Gospodarcza

Strona poświęcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona poświęcona kopercie życia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Relacje z imprez / artykuły / komunikaty

Utwardzenie terenu Al. Piastowskiej

2018-12-05Szanowni Państwo,

informujemy, że dnia 5 grudnia br. na Alejach Piastowskich w Cieszynie rozpoczynają się prace związane z zadaniem pn: "Utwardzenie terenu poprzez stworzenie ciągu pieszo - rowerowego wraz z remontem koryta Młynówki Cieszyńskiej w związku z realizacją projektu" Open Air Muzeum. Cieszyn. Cesky Tesin" w Cieszynie"

Całe zadanie obejmuje swym zakresem stworzenie „Open Air Muzeum. Cieszyn. Cesky Tesin”, poprzez wykonanie ciągu pieszo- rowerowego wraz z przebudową koryta Młynówki Cieszyńskiej, montażem gablot podświetlanych, montażem elementów małej architektury, montażem siedzisk indywidualnych (Kół Czasu, siedzisk drewnianych), montażem oświetlenia, wykonaniem nawierzchni żwirowej w obrębie stojaków na rowery oraz siedzisk indywidualnych, budową górki widokowej, remontem wskazanych odcinków istniejącej barierki, wycinką drzew oraz przesadzeniem istniejących krzewów oraz nowe nasadzenia w postaci zieleni wysokiej, średniej i niskiej. Realizacja zadania dotyczy odcinka alei Piastowskiej w Cieszynie od ulicy Zamkowej do ulicy Sportowej.

W związku z powyższym od dnia 5 grudnia br. Aleja Piastowska od ul. Zamkowej do ul. Sportowej zostanie zamknięta dla ruchu pieszego i rowerowego.

Więcej: http://mzd.cieszyn.pl/al.-piastowskie-rozpoczecie-prac-zwiazanych-z-open-air-muzeum,515.html


Urząd Miejski w Cieszynie, Biuro Promocji, Informacji i Turystyki promocja2@um.cieszyn.pl, Cieszyńskie Centrum Informacji tel. (33) 4794 248-9