Polski English Deutch France Czech

Biuletyn Informacji Publicznej Cieszyn na Instagram
Cieszyn na Instagram


Unia

eUrz´żŻd - Elektroniczne Us´żŻugi dla Mieszka´żŻca


Budzet Obywatelski

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami

Pobierz najnowszy numer Wiadomo´żŻci Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Maj 2020
P W Ś C P S N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w CieszynieStrona po´żŻwi´żŻcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona po´żŻwi´żŻcona kopercie ´żŻycia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Relacje z imprez / artykuły / komunikaty

Trwa metamorfoza finalistek projektu „Kobieta Dojrzała”

Pierwszy miesiąc metamorfozy już za Finalistkami Projektu Kobieta Dojrzała. Ekspertki, trenerki Ola i Iveta, lekarka współpracująca ze sponsorem Projektu, FinClubem, oraz Małgosia - refleksolog, przyjrzeli się wnikliwie stanowi zdrowia każdej z Pań. Na tej podstawie zostały wyznaczone cele i opracowane plany treningowe, które już od miesiąca są realizowane – ćwiczenia odbywają się kilka razy w tygodniu. W Pracowni Krawieckiej Renata dokładnie zmierzyła wszystkie Panie, by żadna z nich nie miała pod koniec metamorfozy wątpliwości co do rezultatów. Dietetyczki, Lucyna i Iveta, przygotowały także diety dopasowane do indywidualnych potrzeb, które wspomagane są specjalnymi programami suplementacyjnymi, mającymi pomóc szybko poprawić stan odżywienia organizmu Grażyny, Beaty, Andrei i Marie.

Za Finalistkami już także pierwsze spotkania mające na celu zadbanie o urodę. Kosmetyczki, Emilia i Małgosia, podczas indywidualnych spotkań, oceniły stan cery i każdej Finalistce dobrały odpowiedni plan pielęgnacyjny. Brafitterka Kamila przeszkoliła je natomiast jak dobrze dobrać odpowiednią bieliznę, by zyskał wygląd sylwetki, ale też by odciążyć zmęczony kręgosłup.

„To był bardzo intensywny miesiąc, ale zupełnie mi to nie przeszkadza! Z radością idę na kolejne spotkania, a budząc się rano zawsze najpierw myślę – co dziś ciekawego mnie spotka. Już nie mogę doczekać się rezultatów, a wierzę, że będą świetne!” – to słowa Grażyny, jednej z czterech Finalistek.

Już niedługo o wszystkim, co aktualnie dzieje się w projekcie, będzie można przeczytać na blogu pod adresem http://kobietadojrzala.eu/metamorfoza/. Oprócz relacji z przebiegu spotkań z Grażyną, Beatą, Marią i Andreą ekspertki przeprowadzające metamorfozę udzielą tam wielu praktycznych rad, które przydadzą się każdej dojrzałej kobiecie.


Urz´żŻd Miejski, Wydzia´żŻ Kultury i Promocji Miasta promocja2@um.cieszyn.pl