Polski English Deutch France Czech
Biuletyn Informacji Publicznej

Cieszyn na Instagram
Cieszyn na YouTube

Cieszyn na Facebook



Budzet Obywatelski

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami

Pobierz najnowszy numer Wiadomości Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Maj 2019
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w Cieszynie



Strona poświęcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona poświęcona kopercie życia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Relacje z imprez / artykuły / komunikaty

Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Artystycznych Śląska Cieszyńskiego

2019-05-10



Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Artystycznych Śląska Cieszyńskiego

CIESZYN 7-8 maja 2019 roku

Zakończyły się obrady jury Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Artystycznych Śląska Cieszyńskiego. Poniżej prezentujemy Państwu protokół z obrad. Gratulujemy zwycięzcom. Zespoły wyróżnione nagrodami pieniężnymi prosimy o kontakt ze Stowarzyszeniem Samorządowym Ziemi Cieszyńskiej, tel. 33 85 78 720.





PROTOKÓŁ

Po wysłuchaniu i ocenie występów 36 zgłoszonych zespołów, jury Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Artystycznych Śląska Cieszyńskiego – CIESZYN 2019 postanowiło przyznać następujące nagrody:

ZESPOŁY TANECZNE:

I MIEJSCE
Zespół taneczny „ECHO” z MDK „Prażakówka” w Ustroniu- nagroda 575 zł

II MIEJSCE
Zespół taneczny „KOLOR” z MDK „Prażakówka” w Ustroniu
Zespół mażoretkowy „CIESZYŃSKIE GWIAZDECZKI” grupa Kadetki z COK Dom Narodowy w Cieszynie

III MIEJSCE
Zespół taneczny „MERLIN” ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie Zespól gimnastyczny „GUMOMOCNE EKSPRICIAKI” z Akademii Esprit w Ustroniu

ZESPOŁY TEATRALNE:

I MIEJSCE
Zespół Teatralny „FIGLIKI” z MDK „Prażakówka” w Ustroniu - nagroda 575 zł

II MIEJSCE
Zespół teatralny z COK „Dom Narodowy” z Cieszyna
Zespół teatralny METEO z Klimatycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Ustroniu

III MIEJSCE
Zespół teatralny z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Istebnej
Zespół teatralny „BURATINO” z Klimatycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Ustroniu

ZESPOŁY MUZYCZNE

I MIEJSCE
Zespół muzyczny z Zespołu Szkół Technicznych im. G. Langera w Cieszynie - nagroda 575 zł

II MIEJSCE
Zespół muzyczny „SEPTYMA” z Gminnego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach Zespół muzyczny „PEREŁKI z G3” ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Cieszynie

III MIEJSCE
Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej im. Trzech Braci w Hażlachu
Zespół wokalno-instrumentalny „BEMOLKI” Klimatycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Ustroniu

ZESPOŁY FOLKLORYSTYCZNNE

I MIEJSCE
Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca „Ziemi Cieszyńskiej” im. J. Marcinkowej z Cieszyna - nagroda 575 zł

II MIEJSCE
Zespół Regionalny „MAŁA ISTEBNA” z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Istebnej
Zespół folklorystyczny „MAŁE KOŃCZANECZKI” z Gminnego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach

III MIEJSCE
Dziecięcy Zespół Regionalny „MAŁA BRENNA” grupa młodzieżowa z Ośrodka Promocji, Kultury i Sportu w Brennej
Zespół folklorystyczny z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Koniakowie
Zespół Folklorystyczny z Gminnego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach (Świetlica w Kaczycach)

Jury w składzie: Maria Foltyn, Jadwiga Sikora, Ewa Bogdanowicz, Karol Suszka, Dariusz Itner - składa wyrazy uznania wszystkim uczestnikom Przeglądu za udział i ciekawe prezentacje, zaś instruktorom i nauczycielom dziękuje za kreatywność i przygotowanie zespołów.


Urząd Miejski w Cieszynie, Biuro Promocji, Informacji i Turystyki promocja2@um.cieszyn.pl, Cieszyńskie Centrum Informacji tel. (33) 4794 248-9