Polski English Deutch France Czech

Biuletyn Informacji Publicznej Cieszyn na Instagram
Cieszyn na InstagramBudzet Obywatelski

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami

Pobierz najnowszy numer Wiadomości Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w CieszynieStrona poświęcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona poświęcona kopercie życia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Relacje z imprez / artykuły / komunikaty

źródło: COK

źródło: COK

Sukces „Cieszyńskich Gwiazdeczek"

2019-06-06


W dniach 1 – 2 czerwca 2019 r. w Krzywiniu woj. wielkopolskie odbyły się Mistrzostwa Polski Mażoretek. Nasze Cieszyńskie GWIAZDECZKI - mażoretki wystartowały we wszystkich grupach wiekowych w wielu konkurencjach.

Całoroczna praca zaowocowała wieloma zwycięstwami. Grupa seniorek zdobyła srebrny medal w kategorii mini formacja baton, seniorka Anna Mlak zdobyła złoty medal i tytuł mistrzyni Polski w kategorii solo baton. Spektakularny sukces odniosła najmłodsza grupa kadetek, a wśród nich Natasza Rymanowska złoty medal i tytuł mistrzyni Polski solo baton, Maja Wysocka srebrny medal i tytuł v-ce mistrzyni Polski solo baton, Maja Wysocka złoty medal i tytuł mistrzyni Polski solo pom pon, Maja Wysocka i Ola Broda srebrny medal i tytuł v-ce mistrzyń Polski w kategorii duet baton oraz formacja kadetek srebrny medal i tytuł v-ce mistrzyń Polski w kategorii scena kadet baton. Pięknie zaprezentowała się również grupa juniorek. Solistki Ania Mlak, Maja Wysocka, Ola Broda i Natasza Rymanowska oraz miniformacja baton seniorki otrzymały nominację do Mistrzostw Europy, które odbędą się w dniach 15-18 sierpnia 2019 r. w Gyor na Węgrzech.

Szczególne podziękowania należą się trenerkom Katerinie Kubickovej, Annie Mlak, Dagmarze Rymanowskiej i Patrycji Dendys za ich wkład pracy i zaangażowanie w przygotowanie dziewczyn do Mistrzostw. Wszystkim gratulujemy sukcesów i czekamy na kolejne!

mat/pras Anna Wysocka, Manager zespołu


Urząd Miejski, Wydział Kultury i Promocji Miasta promocja2@um.cieszyn.pl