Polski English Deutch France Czech

Biuletyn Informacji Publicznej Cieszyn na Instagram
Cieszyn na InstagramBudzet Obywatelski

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami

Pobierz najnowszy numer Wiadomości Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w CieszynieStrona poświęcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona poświęcona kopercie życia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Relacje z imprez / artykuły / komunikaty

Bartosz Loter Wicemistrzem Polski

2019-07-11


11 lipca Burmistrz Miasta Cieszyna Gabriela Staszkiewicz i I Zastępca Burmistrza Krzysztof Kasztura na ręce Wicemistrza Polski na dystansie 50 m stylem klasycznym w pływaniu - złożyli gratulacje i wyrazy uznania.

- Zdobycie srebrnego medalu Mistrzostw Polski jest dla nas szczególnym powodem do dumy. Osiągnięty wynik jest potwierdzeniem ogromnego talentu, umiejętności i klasy sportowej, lecz nade wszystko świadectwem siły charakteru, waleczności i odporności psychicznej. Życzę, aby ten sukces motywował Cię do dalszej ciężkiej pracy oraz abyśmy jeszcze niejednokrotnie cieszyli się ze zdobytych przez Ciebie medali – gratulowała Burmistrz Cieszyna.Nie zabrakło również podziękowań skierowanych dla Pana Łukasza Widzika - za profesjonalne przygotowanie zawodników MTP Delfin Cieszyn do Mistrzostw Polski 14-latków, które w dniach 5.07 – 7.07.2019 roku odbywały się w Olsztynie.

- Pana olbrzymie umiejętności trenerskie, poświęcony czas oraz ogrom pracy, zaowocowały zdobyciem przez cieszyńskiego sportowca Wicemistrzostwa Polski. Gratuluję sukcesu trenerskiego. Jestem pewna, że jeszcze niejednokrotnie będziemy cieszyli się z osiągniętych przez klub trofeów – podkreślała Gabriela Staszkiewicz.

Do sportowego sukcesu w pływaniu doszło podczas Mistrzostw Polski 14-latków w Olsztynie. Bartosz Loter został Wicemistrzem Polski na dystansie 50 m stylem klasycznym.️Na przestrzeni wielu lat medalowe zdobycze w Mistrzostwach Polski udały się tylko dwóm zawodnikom: Trenerce Katarzynie Widzik-Kopiec (w kategorii młodzieżowców) oraz Trenerowi Łukaszowi Widzikowi (w kategorii juniorów) aktualnemu trenerowi Bartka.

 

Urząd Miejski, Wydział Kultury i Promocji Miasta promocja2@um.cieszyn.pl