Polski English Deutch France Czech

Biuletyn Informacji Publicznej Cieszyn na Instagram
Cieszyn na Instagram


Unia

eUrz´żŻd - Elektroniczne Us´żŻugi dla Mieszka´żŻca


Budzet Obywatelski

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami

Pobierz najnowszy numer Wiadomo´żŻci Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Czerwiec 2020
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w CieszynieStrona po´żŻwi´żŻcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona po´żŻwi´żŻcona kopercie ´żŻycia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Relacje z imprez / artykuły / komunikaty

WEEKEND OFFLINE - wyłącz się z sieci, włącz się do życia!

2019-11-15


Czasami wystarczy zacząć od małych rzecz. Nastawić tradycyjny budzik – nie w telefonie, ale ten dawno odstawiony na półkę, wyłączyć powiadomienia z Facebooka, Twittera czy Instagrama, żeby nas nie rozpraszały. Wprowadzić strefę wolną od telefonu, na przykład w jadalni. Mieć przy sobie zawsze ciekawą książkę, zwłaszcza, gdy podróżujemy komunikacją miejską, czy też iść na spacer, pozostawiając w domu całą elektronikę. Jesteśmy pewni, że krótka przerwa od czasu do czasu w dostępie do cudów techniki nikomu nie zaszkodzi, a może uświadomić niejednemu z nas – jak wiele chwil w życiu umyka nam przez palce, zajęte klawiaturą telefonu. Dlatego też zachęcamy Państwa do udziału w akcji „WEEKEND OFFLINE - wyłącz się z sieci, włącz się do życia!”.

Akcja rozpocznie się 22 listopada i potrwa do końca weekendu tj. 24 listopada. Wszystkie informacje oraz propozycje wydarzeń, które będą odbywać się w ramach WEEKENDU OFFLINE - umieściliśmy na stronie cieszyn.pl oraz CieszynRobiWrazenie. i będziemy stale aktualizować. Zachęcamy więc do śledzenia weekendowych propozycji.

Dlaczego warto być w tych dniach z nami? Po pierwsze dlatego, że będzie się DZIAŁO. Po drugie - by cieszyć się swoją obecnością i nawiązywać relacje międzyludzkie, bez zerkania w ekran komunikatorów, mediów społecznościowych i maili. Po trzecie – by dowiadywać się nowych rzeczy, uczyć, bawić i w doborowym towarzystwie fajnie spędzić czas. Jesteśmy pewni, że będzie co wspominać.

   

Urz´żŻd Miejski, Wydzia´żŻ Kultury i Promocji Miasta promocja2@um.cieszyn.pl