Polski English Deutch France Czech

Biuletyn Informacji Publicznej Cieszyn na Instagram
Cieszyn na Instagram


UniaBudzet Obywatelski

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami

Pobierz najnowszy numer Wiadomości Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Luty 2020
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w CieszynieStrona poświęcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona poświęcona kopercie życia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Relacje z imprez / artykuły / komunikaty

Zespół Chłodno rozgrzał Tramwaj Cafe

2020-02-13


Duet, który powstał na przełomie ubiegłego lata i jesieni zagrał w minioną sobotę w wagonie cesarskim Tramwaj Cafe. Muzyka, którą zaprezentowali młodzi muzycy pochodzący z Pszczyny i Tychów rozgrzała publiczność, która z chęcią wsparła zespół Chłodno w zbiórce środków na wydanie debiutanckiej płyty.

- Pierwszy raz przyszło nam grać w tak wyjątkowym i klimatycznym miejscu. Wszystko się zgadzało - od wystroju, przez pyszne jedzenie, aż po wspaniałych ludzi, zarówno właścicieli jak i gości. Pomimo chłodu na zewnątrz i w naszej nazwie, w Tramwaj Cafe zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło – komentuje sobotni występ w Tramwaj Cafe wokalista i gitarzysta zespołu Chłodno Szymek Pałyz.

Ponad godzinne spotkanie z zespołem Chłodno było okazją do symbolicznego powrotu do radości i zabawy kojarzonych z letnimi wieczorami, które z czasem zmieniają się w melancholijny wydźwięk nieubłaganie następującej po lecie jesieni. - Nastrojowa muzyka zespołu Chłodno idealnie wpisała się w charakter naszego tramwaju. Łączyła w sobie bowiem to co dalekie i bliskie. Cieszymy się bardzo, iż udało się nam choć trochę wspomóc realizację ambitnych planów zespołu Chłodno, który obiecał wrócić do Tramwaj Cafe jak tylko wyda swoją debiutancką płytę – komentują organizatorzy koncertu.

tekst i foto: mat/pras

 

Urząd Miejski, Wydział Kultury i Promocji Miasta promocja2@um.cieszyn.pl