Polski English Deutch France Czech

Biuletyn Informacji Publicznej Cieszyn na Instagram
Cieszyn na Instagram


Unia

eUrz´żŻd - Elektroniczne Us´żŻugi dla Mieszka´żŻca


Budzet Obywatelski

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami

Pobierz najnowszy numer Wiadomo´żŻci Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Październik 2020
P W Ś C P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w CieszynieStrona po´żŻwi´żŻcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona po´żŻwi´żŻcona kopercie ´żŻycia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Relacje z imprez / artykuły / komunikaty

11-15 listopada Długi Weekend Offline „Wyłącz się z sieci – włącz się do życia”

2020-10-12


Szanowni Państwo.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że odbędzie się II edycja wydarzenia Długi Weekend Offline pod hasłem „Wyłącz się z sieci – włącz się do życia”. Głównym celem akcji, zainicjowanej przez Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Cieszynie jest promowanie zdrowego stylu życia oraz znaczenia relacji międzyludzkich z dala od smartfonów, komputerów i facebookowych powiadomień.W wydarzenie, które w tym roku gościć będzie w naszym mieście po raz drugi – włączyli się lokalni przedsiębiorcy, stowarzyszenia, instytucje miejskie, a także osoby prywatne. Doświadczenie minionej edycji pokazuje potencjał inicjatywy i potrzeby uczestników – zarówno mieszkańców, jak i turystów, którzy poszukują alternatywnych form spędzania czasu wolnego. Mając na uwadze powyższe, chęć udziału w akcji wyrazili między innymi: Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy”, Biblioteka Miejska, Zamek Cieszyn, Książnica Cieszyńska, Muzeum Śląska Cieszyńskiego, Teatr im. Adama Mickiewicza, Wydział Sportu UM, Hotel Liburnia czy OCKiR.

Jesteśmy pewni, że tegoroczna edycja, wypełniona po brzegi licznymi propozycjami – przyniesie nam wszystkim wymierne korzyści i stanie się okazją do kolejnych znaczących inicjatyw. Przede wszystkim jednak stanowić będzie zaczątek wspólnych działań lokalnych. Wiemy, że wspólnie budować można wielkie rzeczy.

Mamy nadzieję, że wśród wspierających akcję Weekend Offline pod hasłem „Wyłącz się z sieci – włącz się do życia” nie zabraknie również Państwa propozycji, stanowiących zachętę do spędzenia czasu wolnego bez Internetu. Propozycje należy przesłać na adres: media@um.cieszyn.pl. Czekamy do 23.10.2020r.

Przesłane przez Państwa informacje zostaną przekazane mieszkańcom i turystom. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem tel. 33 479 42 44.


Urz´żŻd Miejski, Wydzia´żŻ Kultury i Promocji Miasta promocja2@um.cieszyn.pl