Polski English Deutch France Czech

Biuletyn Informacji Publicznej Cieszyn na Instagram
Cieszyn na Instagram


Unia

eUrz´żŻd - Elektroniczne Us´żŻugi dla Mieszka´żŻca


Budzet Obywatelski

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami

Pobierz najnowszy numer Wiadomo´żŻci Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Styczeń 2021
P W Ś C P S N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w CieszynieStrona po´żŻwi´żŻcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona po´żŻwi´żŻcona kopercie ´żŻycia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Relacje z imprez / artykuły / komunikaty

Zdrowie bez granic dla Euroregionu

Zdrowie bez granic to polsko-czeski projekt, którego celem jest zburzenie bariery informacyjnej w służbie zdrowia za pomocą nowoczesnych technologii oraz zapewnienie lepszego dostępu do informacji. Najważniejszym elementem projektu jest dwujęzyczny portal internetowy z bazą danych placówek medycznych z całego Euroregionu oraz informacjami o polskim i czeskim systemie ubezpieczeń zdrowotnych, wskazówkami co zrobić w przypadku problemów zdrowotnych podczas pobytu za granicą oraz wynikami specjalistycznych badań marketingowych przeprowadzonych w ramach projektu. Portal został udostępniony pod adresem www.zdrowiebezgranic.pl.

Już dziś Stowarzyszenie Zdrowie bez granic wraz ze SdrużenÝm ZdravÝ bez hranic zaprasza wszystkich zainteresowanych na konferencję końcową projektu, która odbędzie się 22.02.2014 w siedzibie RSTS w Czeskim Cieszynie (ul. HlavnÝ 1a). Organizatorzy podczas spotkania bliżej zaznajomią uczestników z projektem, odbędzie się również prezentacja wyników specjalistycznych badań marketingowych. Konferencję zakończy wykład na temat ubezpieczeń w Euroregionie.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013 i z Budżetu Państwa za pośrednictwem Euroregionu Śląsk Cieszyński.


Urz´żŻd Miejski, Wydzia´żŻ Kultury i Promocji Miasta promocja2@um.cieszyn.pl