Polski English Deutch France Czech
Biuletyn Informacji Publicznej

Cieszyn na Instagram
Cieszyn na YouTube

Cieszyn na FacebookBudzet Obywatelski

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami

Pobierz najnowszy numer Wiadomości Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Lipiec 2018
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w Cieszynie

Międzygminna Strefa Gospodarcza

Strona poświęcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona poświęcona kopercie życia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Relacje z imprez / artykuły / komunikaty

Uroczystości z okazji Święta Policji

Tradycyjnie już, jak co roku cieszyńscy policjanci swoje święto obchodzili w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie. W uroczystości udział wzięli między innymi: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, Pierwszy Wicewojewoda Śląski, Starosta Powiatu Cieszyńskiego, Burmistrz Miasta Cieszyna, przedstawiciele władz samorządowych: miast i gmin w powiecie cieszyńskim, przedstawiciele prokuratury, komendanci służb mundurowych, przedstawiciele związków zawodowych oraz duszpasterze policyjni. W obchodach uczestniczyli także policjanci i pracownicy cywilni, przedstawiciele urzędów i instytucji, z którymi cieszyńscy mundurowi współdziałają na co dzień oraz policyjni emeryci i renciści. Na sali nie zabrakło także rodzin mianowanych policjantów.

Święto Policji to szczególny czas. Czas docenienia i podziękowań skierowanych na ręce policjantów i pracowników cywilnych za trud, jaki wkładają w codzienną służbę. To także czas nagradzania za sumienną i ciężką pracę. Z okazji przypadającego Święta Policji akty nominacyjne na wyższy stopień policyjny otrzymało łącznie 78 cieszyńskich funkcjonariuszy cieszyńskiej komendy.

– Dzięki waszej służbie na Śląsku Cieszyńskim czujemy się bezpiecznie i tak oceniany jest nasz region – podkreślał Burmistrz Cieszyna Ryszard Macura, składając na ręce policjantów i ich rodzin podziękowania i słowa uznania.

BSK


Urząd Miejski w Cieszynie, Biuro Promocji, Informacji i Turystyki promocja2@um.cieszyn.pl, Cieszyńskie Centrum Informacji tel. (33) 4794 248-9