Polski English Deutch France Czech
Biuletyn Informacji Publicznej

Cieszyn na Instagram
Cieszyn na YouTube

Cieszyn na FacebookBudzet Obywatelski

Newsletter

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami
Targi Pracy
Pobierz najnowszy numer Wiadomości Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Maj 2018
P W Ś C P S N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w Cieszynie

Międzygminna Strefa Gospodarcza

Strona poświęcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona poświęcona kopercie życia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Imprezy nadchodzące

Plakat wydarzenia

Plakat wydarzenia

Plakat wydarzenia

Plakat wydarzenia

Szarża MMA - 3 Memoriał Bolko Kantora

2017-05-13 19:00 - 2017-05-13

Zawodnicy MMA znów powalczą ku pamięci bohatera.

      W Cieszynie już po raz trzeci odbędzie się Memoriał Adolfa „Bolko” Kantora Szarża MMA. Podczas gali na pewno nie zabraknie emocji, walki do końca i niesamowitych pojedynków.

      Zmagania odbędą się 13 maja w hali widowiskowo-sportowej w Cieszynie. Oficjalne ważenie zawodników zaplanowano w dniu poprzedzającym galę w Cieszyńskim Ośrodku Kultury -Dom Narodowy. Do walki ponownie przystąpią zawodnicy miejscowego Octagonu Team Cieszyn oraz Daas Bersekers Team Bielsko-Biała. Nie zabraknie również zawodników, którzy przyjadą nad Olzę z zagranicy, by zmierzyć się z polskimi gladiatorami.

      Bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja w wadze ciężkiej, gdzie każdy cios może zakończyć walkę przed czasem. Doświadczony Tomasz "Granit" Janiszewski zawodnik z Warszawy powraca do startów po przerwie. Na co dzień trenuje z zawodnikami UFC - w tym między innymi ze znanym wszystkim Cieszynianom - Janem Błachowiczem. Jego rywalem będzie Stanislav Khmilkovsky z Kijowa.

      Adolf Kantor to znana postać polskiego sportu, która do końca życia walczyła o swoje przekonania i idee. Mistrz Polski w boskie, uprawiał również lekką atletykę, gimnastykę sportową i turystykę górską. W trakcie wojny służył w szeregach cieszyńskiego 4. Pułku Strzelców Podhalańskich oraz walczył pod Monte Casino z żołnierzami generała Andersa. Był również trenerem pierwszego polskiego medalisty olimpijskiego w boksie – Zygmunta Chychła.

      Bohaterska postawa „Bolko” oraz wkład w rozwój sportu nad Olzą nie pozwalają o nim zapominać, dlatego już po raz trzeci zawodnicy MMA staną na ringu, by uczcić pamięć zmarłego pół wieku temu Adolfa Kantora.

      Bilety na trzecią Szarżę MMA można nabyć za pośrednictwem portalu KupBilet.pl oraz w punktach STS i Empik w całej Polsce. W Cieszynie Zakłady Bukmacherskie znajdują się przy ul. Menniczej 2. Wejściówki można również nabyć w Punkcie Informacji Turystycznej w Cieszynie oraz od 12 maja w hali rozgrywania zmagań.

Informacje
Miejscowość Cieszyn
Miejsce Hala Widowiskowo-Sportowa im. Cieszyńskich Olimpijczyków, ul. Sportowa 1
Organizator BDB Event
WWW www.facebook.com/szarzamma/
Cena Bilety od 15 zł

Urząd Miejski w Cieszynie, Biuro Promocji, Informacji i Turystyki promocja2@um.cieszyn.pl, Cieszyńskie Centrum Informacji tel. (33) 4794 248-9