Polski English Deutch France Czech
Biuletyn Informacji Publicznej

Cieszyn na Instagram
Cieszyn na YouTube

Cieszyn na FacebookBudzet Obywatelski

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami

Pobierz najnowszy numer Wiadomości Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Czerwiec 2018
P W Ś C P S N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w Cieszynie

Międzygminna Strefa Gospodarcza

Strona poświęcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona poświęcona kopercie życia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Imprezy nadchodzące

Majsterkowy powrót do szkoły

2017-09-16 - 2017-09-16

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego Castorama Polska przygotowała szereg atrakcji dla dzieci. Już 16 września we wszystkich sklepach sieci odbędą się wydarzenia „Majsterkowy powrót do szkoły”. Podczas otwartych warsztatów, wśród wielu atrakcji, planowane są m.in. zajęcia manualne i pasjonujące doświadczenia.


Zajęcia Majsterkowo organizowane są od lat we wszystkich sklepach Castorama. Dla dzieci są szczególną okazją, by rozwijać swoje umiejętności manualne, uczyć się samodzielności i uzyskać ciekawą wiedzę z zakresu ekologii. Z okazji powrotu do szkoły we wszystkich sklepach Castorama najmłodsi wraz z rodzinami będą mogli między innymi spróbować swoich sił w budowaniu drewnianych zabawek, zobaczą na własne oczy, jak powstaje prąd oraz pomalują worki szkolne według własnego projektu. We wszystkim pomogą im oczywiście pracownicy sklepu Castorama.


Podczas warsztatów Majsterkowo od lat udowadniamy, że rozwijanie swoich umiejętności i wiedzy może być ciekawe i sprawiać dzieciom dużo radości. Warto o tym przypomnieć wraz z początkiem roku szkolnego, dlatego organizujemy kolejne, otwarte zajęcia we wszystkich naszych sklepach - mówi Monika Szpadkiewicz, koordynator programu Majsterkowo w Castorama Polska.


Każde dziecko uczestniczące w warsztatach 16 września otrzyma upominek, a wykonany przedmiot zabierze do domu. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Wspólne majsterkowanie planowane jest w godz. 10:00 – 17:00.


Pasja do Majsterkowania


Warsztaty Majsterkowo odbywają się regularnie od 2012 r. w sklepach Castorama w całej Polsce. Program skierowany jest głównie do szkół, ale Castorama Polska organizuje również kilka razy w roku warsztaty otwarte, w których wziąć mogą udział wszystkie dzieci, które danego dnia pojawią się w sklepie. Do tradycji firmy weszły już takie wydarzenia, jak m.in. Majsterkowy Dzień Wiosny, Dzień Dziecka czy Mikołajki. Dotychczas w warsztatach dla szkół, jak i w imprezach otwartych wzięło udział już ponad 160 000 uczestników.


Celem zajęć jest edukacja dzieci w wieku 6 – 12 lat w zakresie wykorzystywania umiejętności manualnych i używania podstawowych narzędzi. Warsztaty to również okazja do rozwijania wrażliwości ekologicznej poprzez pokazywanie możliwości nadania drugiego życia starym lub zużytym produktom. Dzięki uczestnictwu w Majsterkowie dzieci uczą się samodzielności i mogą przekonać się, jak wiele satysfakcji może im sprawić ich własna praca.


Informacje o spółce Castorama:


Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii DIY/home improvement (ulepszania warunków mieszkaniowych) w naszym kraju. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 75 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Łączna powierzchnia handlowa sklepów należących do spółki wynosi ok. 554 tys. m². Spółka zatrudnia ponad 11,5 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej prawie 1200 sklepów w 10 krajach Europy. W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy na stronę www.castorama.pl oraz www.kingfisher.com.

Informacje
Miejscowość Cieszyn
Miejsce Castorama
Organizator Castorama

Urząd Miejski w Cieszynie, Biuro Promocji, Informacji i Turystyki promocja2@um.cieszyn.pl, Cieszyńskie Centrum Informacji tel. (33) 4794 248-9