Polski English Deutch France Czech
Biuletyn Informacji Publicznej

Cieszyn na NK
Cieszyn na YouTube

Cieszyn na Facebook Wiadomości Ratuszowe TV   

      Cieszyn na Instagram


Budzet Obywatelski

Newsletter

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami
Pobierz najnowszy numer Wiadomości Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Listopad 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w Cieszynie

Strona poświęcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona poświęcona kopercie życia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Imprezy nadchodzące

KONCERT UCZNIÓW I NAUCZYCIELI

2017-11-09 16:30 - 2017-11-09

CZĘŚĆ I




1. Chór I st. – p. W.Stronczek

  • Z.Huptyś, B.Barszcz – Aniele stróżu ogrodniku (akomp. T. Rakowski)

  • S.Kaczorowski – Senna sowa (akomp. p. J.Lipowczan-Stawarz)

  • S.Kaczorowski – Jak dobrze małą foczką być (akomp. p. J.Lipowczan-Stawarz)



2. Tomasz Cieńciała – klasa trąbki p. J.Paczyńskiego, akomp. p. J.Lipowczan-Stawarz

  • Dymitr Gineczyński– Poemat



3. Duet - Jolanta Brandys (altówka) i Joanna Majczerczyk (wiolonczela)

  • W.Lutosławski – Bukoliki – cz. Allegro vivace, cz.-Allegro sostenuto



4. Wioletta Koralewska (waltornia), akomp. Małgorzata Przybyła

  • F.Strauss – Nokturn op. 7



5. Małgorzata Mendrek – klasa skrzypiec p. B.Litwiniuk, akomp. p. D.Heczko

  • H.Wieniawski – Polonez koncertowy D-dur op.4



6. Tomasz Rakowski – klasa fortepianu p. D.Heczko

  • T.Szeligowski – Etiuda C-dur (na podwójne dźwięki)



7. Orkiestar dęta I st. – p. A.Piekorz

  • B.Cileman – Tijuana Taxi

  • Melodia celtycka – What Child is This?

  • S.Linda – Ace Ventura



CZĘŚĆ II




1. Orkiestra kameralna II st. – p. A.Wieczorek-Talik

  • J.Strauss – Pizzicato Polka

  • E.di Capua – O sole mio

  • A.Piazzolla – Tango from „Scent of a Woman”



2. Rytmika II st. – p. E.Marciniak

  • J.Borowska – Dancing Clock (Skład zespołu: Emilia Kotlarz, Wiktoria Lizak, Weronika Masarska, Marta Żwak)



3. Joanna Borowska – klasa wiolonczeli p. J.Majcherczyk, akomp. p. W.Pieńkowski

  • F.Francoeur – Sonata E-dur- cz.I - Adagio cantabile, cz.II – Allegro vivo



4. Daniel Żebrok – klasa puzonu p. A.Piekorza, akomp. p. J.Lipowczan-Stawarz

  • Vaclav Smita – Roman



5. Patrycja Sufa – klasa fortepianu p. J.Lipowczan-Stawarz

  • Fr. Kalkbrenner – Etiuda g-moll op.20



Orkiestra dęta II st. – p. J.Paczyński

  • H.Mancicni – Polka na flet ( flet Anna Maszanik )

  • G.Gershwin – ‘S Wonderful ( śpiew – Aleksandra Gworys )

  • D.Armitage – Quando, Quando, Quando


Informacje
Miejscowość Cieszyn
Miejsce TEATR IM. A.MICKIEWICZA

Urząd Miejski w Cieszynie, Biuro Promocji, Informacji i Turystyki promocja2@um.cieszyn.pl, Cieszyńskie Centrum Informacji tel. (33) 4794 248-9