Polski English Deutch France Czech

Biuletyn Informacji Publicznej Cieszyn na Instagram
Cieszyn na Instagram


Unia

eUrz´żŻd - Elektroniczne Us´żŻugi dla Mieszka´żŻca


Budzet Obywatelski

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami

Pobierz najnowszy numer Wiadomo´żŻci Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Maj 2020
P W Ś C P S N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w CieszynieStrona po´żŻwi´żŻcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona po´żŻwi´żŻcona kopercie ´żŻycia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Imprezy nadchodzące

Festiwal GottaGo! Vol. 7

2019-10-05 19:00 - 2019-10-05 22:30
Cieszyński festiwal obchodzi w tym roku swą dziewiątą rocznicę i ponownie otwiera jesienny sezon koncertowy na Śląsku Cieszyńskim. Impreza na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń w regionie, co roku przyciągając wielbicieli metalu i punk rocka z całego kraju. W nadchodzącej edycji festiwalu, która odbędzie się 5 października w Klubie Studenckim Panopticum, wystąpi siedmiu wykonawców, z czego aż pięć zespołów wystąpi w Cieszynie po raz pierwszy, promując swoje najnowsze wydawnictwa.

Organizatorzy komentują imprezę w następujący sposób: "Wierzymy, że dziewięć lat pracy nad tym festiwalem nie poszło na marne, a to, że przez ten czas udało się nam zaprosić ponad pięćdziesiąt zespołów z kraju i zagranicy, przyczyniło się nie tylko do promocji naszego regionu, ale również do kształtowania świadomości muzycznej słuchaczy. Naszym nadrzędnym celem jest to, aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie, ale jednocześnie nie pozostawiał bierny na nowe gatunki. To właśnie dlatego stawiamy na różnorodność. Gościliśmy niemal wszystkie uznane w środowisku nazwy, z wieloma pozostajemy w bliskich kontaktach, nierzadko nawet przyjaźniach, a mimo to na rynku pojawiają się nowi, ekscytujący wykonawcy, przed którymi kształtuje się świetlana przyszłość. Mamy tutaj na myśli przede wszystkim wrocławian ze Skøv, którzy póki co są odpowiedzią na Norwegów z Kvelertak, ale z czasem mogą wyrosnąć na kolejny polski towar eksportowy. Miejcie ich na uwadze, a tymczasem zapraszamy 5 października do Klubu Panopticum, gdzie - jak co roku - czeka na was potężna dawka muzyki, stanowiska wytwórni płytowych oraz sklepów z akcesoriami muzycznymi. Z kolei za aspekt edukacyjny w kwestii praw zwierząt i promocji wegetarianizmu odpowiadać będzie współpracująca z nami bielska załoga Foot Not Bombs oraz Vege Inicjatywa".


Skład IX Gotta Go Festival

• Mister X - Białoruś (punk)
• CF 98 - Kraków (punk rock)
• Skøv - Wrocław (black metal/punk)
• Embitter - Warszawa (crossover/hardcore)
• The Dog - Wrocław (powerviolence/hardcore)
• You Better Run - Ruda Śląska (hardcore)
• Terrordome - Kraków (thrash metal)
Bilety w cenie 30 i 35 złotych. Rezerwacje należy składać pod adresem gottagofestival@gmail.com W treści wiadomości wystarczy wpisać imię, nazwisko oraz ilość biletów.

org.

Informacje
Miejscowość Cieszyn
Miejsce Klub Panopticum
Organizator Gotta Go Events, Miasto Cieszyn

Urz´żŻd Miejski, Wydzia´żŻ Kultury i Promocji Miasta promocja2@um.cieszyn.pl