Polski English Deutch France Czech

Biuletyn Informacji Publicznej Cieszyn na Instagram
Cieszyn na Instagram


Unia

eUrz´żŻd - Elektroniczne Us´żŻugi dla Mieszka´żŻca


Budzet Obywatelski

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami

Pobierz najnowszy numer Wiadomo´żŻci Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Sierpień 2020
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w CieszynieStrona po´żŻwi´żŻcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona po´żŻwi´żŻcona kopercie ´żŻycia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Imprezy nadchodzące

Praca z dziećmi jest możliwa!

2019-12-19 17:00 - 2019-12-19 19:00


Zapraszamy do udziału w ciekawych warsztatach dla mam, które mają pod opieką dzieci do lat 10. Będzie to doskonała okazja, by ułożyć swoje priorytety, ustalić zasady, dobrze się zastanowić nad tym, jak pogodzić ambicje zawodowe z wychowywaniem dzieci. Projekt będzie realizowany w styczniu i lutym 2020 r. w Zamku Cieszyn. Udział w seminariach edukacyjnych jest bezpłatny.

Spotkanie organizacyjne dla kandydatek odbędzie się 19 grudnia o 17.00 w Sali Konferencyjnej Zamku Cieszyn. Zgłoszenia należy przesyłać do 16 grudnia na adres mailowy klubkobietkreatywnych@gmail.com. Kontakt: 694 786 567, www.facebook.com/KobietyKreatywneCieszyn

Program warsztatów i konsultacji indywidualnych:

• „Kreowanie własnego wizerunku” – jednodniowy warsztat grupowy plus indywidualne doradztwo. Wizażystka i stylistka Monika Wiecha poprowadzi praktyczne zajęcia dotyczące sztuki makijażu i ubioru. W programie przegląd własnej szafy, analiza kolorystyczna, przegląd kosmetyczki, makijaż w 5 minut. Celem warsztatu jest budowanie pewności siebie, samoakceptacji i swojej osobistej marki, oraz umiejętności autoprezentacji.

• „Sam pomysł nie wystarczy” – jednodniowy warsztat grupowy plus indywidualne doradztwo. Podczas zajęć uczestniczki będą poszukiwać pomysłów na zmianę swojej sytuacji zawodowej np. praca stała, praca dodatkowa, praca w domu, założenie własnego biznesu. Przyjrzą się swojemu potencjałowi - zainteresowaniom, umiejętnościom, ukończonym szkoleniom i kursom, zdolnościom i pasjom. Doradztwo poprowadzi Roma Rojowska.

• „Efektywna komunikacja interpersonalna jako narzędzie sukcesu” – jednodniowy warsztat grupowy plus indywidualne doradztwo. Ilona Krzempek, psycholożka, psychoterapeutka i ekspertka ds. rekrutacji przeprowadzi z każdą uczestniczką symulację rozmowy kwalifikacyjnej w oparciu o techniki komunikacji interpersonalnej oraz znajomość zasad savoir vivre’u.

• „Jak stworzyć dobry model biznesowy” – jednodniowy warsztat grupowy podczas którego uczestniczki poznają i stworzą model biznesowy Business Model Canvas, dowiedzą się o segmentacji klientów i jak może wyglądać struktura kosztów w firmie. Mentorka to Urszula Szwed, ekspertka ds. procesów ekonomizacji, współzałożycielka Studia Ilustratorsko – Projektowego DINKSY.

• „Kto wpiera finansowo przedsiębiorczość kobiet?” – jednodniowy warsztat grupowy i możliwość indywidualnych konsultacji. Mentorki to Izabela Baszczyńska, specjalistka ds. Funduszy Europejskich Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej i Wioletta Beczek – kierownik Działu Przedsiębiorczości Zamku Cieszyn. Przedstawią dostępne w Polsce elastyczne formy zatrudnienia, bezpłatne szkolenia i kursy kwalifikacyjne oraz wsparcie dla tworzenia miejsc pracy m.in. w przedsiębiorstwach społecznych i we własnych firmach oraz możliwości jej prowadzenia w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Zamku Cieszyn.

W imieniu organizatorek i mentorek zaprasza kierowniczka projektu Roma Rojowska.

Projekt jest współfinansowany jest przez rządy Czech, Węgier, Polski i Słowacji z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego i we współpracy z Zamkiem Cieszyn. Realizatorem jest Stowarzyszenie Klub Kobiet Kreatywnych z siedzibą w Cieszynie.

Informacje
Miejscowość Cieszyn
Miejsce Zamek Cieszyn

Urz´żŻd Miejski, Wydzia´żŻ Kultury i Promocji Miasta promocja2@um.cieszyn.pl