Polski English Deutch France Czech

Biuletyn Informacji Publicznej Cieszyn na Instagram
Cieszyn na Instagram


Unia

eUrz´żŻd - Elektroniczne Us´żŻugi dla Mieszka´żŻca


Budzet Obywatelski

Cmentarze Komunalne w Cieszynie
System gospodarowania odpadami

Pobierz najnowszy numer Wiadomo´żŻci Ratuszowych
Miejski System SMS-owy

Imprezy nadchodzące

Lipiec 2020
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Dyżury aptek

Apteka Farmarosa,
ul. Bobrecka 27
tel.: 33 858-27-65
Mapa inwestycji w CieszynieStrona po´żŻwi´żŻcona GPR
Gminny Program Rewitalizacji


Strona po´żŻwi´żŻcona kopercie ´żŻycia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Imprezy nadchodzące

fot. mat/pras

fot. mat/pras

Konkurs muzyczny - Pojedynek Rocka - zgłoś swój udział

2020-01-09 - 2020-02-06

Do wszystkich kapel ukrywających się po piwnicach, garażach i wylewających siódme poty na salkach prób w szale komponowania i układania perfekcyjnych solówek! Cieszyński Pojedynek Rocka powraca!

Rockowy żywioł, emocjonująca rywalizacja, walka o uznanie jury, miłość szalejącej publiki i czaderskie nagrody! Reanimujemy Pojedynek Rocka, konkurs dla młodych zespołów! Ostatnia edycja przeglądu w 2015 roku zakończyła się spektakularnym zwycięstwem krakowskiego High Horse. Laureatami kolejnych edycji Pojedynku Rocka byli też znani i lubiani: 8 lat w Tybecie, Imaginarium Band i Dust.

Teraz czas na świeżą krew, którą będziemy przepompowywać w nowym miejscu! Już w tym roku zapraszamy na emocjonujące i fascynujące koncerty w ramach Pojedynku Rocka, które będą się odbywać w klimatycznym Otwarty Klub Browaru Zamkowego Cieszyn!

Pojedynek Rocka to konkurs muzyczny skierowany do zespołów wykonujących szeroko pojętą muzykę rockową, które są na początku swojej kariery i nie wydały płyty z udziałem profesjonalnej wytwórni. Celem Pojedynku Rocka jest promocja i wsparcie młodych kapel, a także szerzenie idei krwiodawstwa. Pojedynek Rocka powstał w 2012 roku jako impreza zwieńczająca honorową akcję krwiodawstwa "Wampiriada" na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie, obecnie współpracuje z PCK. Na przestrzeni lat odbyły się 4. edycje, które cieszyły się bardzo wysokim zainteresowaniem zarówno ze strony muzyków z całej Polski, mediów, jak również studentów i mieszkańców Śląska Cieszyńskiego, którzy licznie uczestniczyli w zmaganiach. Ostatnia edycja konkursu odbyła się w 2015 roku, po której Organizatorzy zawiesili jego działanie. W 2020 roku Pojedynek Rocka zostaje reaktywowany w nowym miejscu Otwartym Klubie Browaru Zamkowego Cieszyn!

Tegoroczna edycja będzie mieć charakter pucharowy. Podczas 7 wydarzeń, na scenie zaprezentuje się łącznie 16 zespołów.
Luty/Marzec - Ćwierćfinały
Kwiecień - Półfinały
Maj - Finał

Zgłoszenia do konkursu rozpoczną się już 13 stycznia i potrwają do 6 lutego. W puli nagród jest m.in. 3.000 zł, studio nagraniowe oraz teledysk!

Regulamin i dokładny terminarz wydarzeń już niedługo zostanie podany na stronie Pojedynku Rocka. Zapraszamy do obserwowania https://www.facebook.com/pojedynekrocka

Informacje
Miejscowość Cieszyn
Miejsce Otwarty Klub Browaru Zamkowego

Urz´żŻd Miejski, Wydzia´żŻ Kultury i Promocji Miasta promocja2@um.cieszyn.pl