visitpoland.online - Cieszyn
Obraz przedstawiający Cieszyn
Na zdjęciu znajduje się chłopiec z aparatem fotograficznym fot. pixabay Na zdjęciu znajduje się chłopiec z aparatem fotograficznym fot. pixabay

FERIE W CIESZYNIE 2022 Zimowy wypoczynek dzieci i młodzieży

2022-01-27

Nadchodzi moment, na który czekały wszystkie dzieci i młodzież – ferie zimowe! Cieszyńskie instytucje kultury zadbały o to, by żadne dziecko się nie nudziło. W ofercie znalazły się między innymi spotkania z książkami, warsztaty rękodzieła, zwiedzanie eksponatów muzealnych oraz teatru. Słowem – jest w czym wybierać!

Zimowe historie w Zamku Cieszyn

Zamek Cieszyn zaprasza na warsztaty pod wspólnym tytułem „Zimowe historie w Zamku Cieszyn”. Na Wasze pociechy czekają m.in. warsztaty projektowania masek weneckich, własnej mini szklarni, czy też tworzenia ozdób z masy porcelanowej. Brzmi interesująco, nieprawdaż?

Warsztaty organizowane są w poniedziałki, środy i piątki w obu tygodniach ferii w województwie śląskim, tj. 14 lutego, 16 lutego, 18 lutego oraz 21 lutego, 23 lutego i 25 lutego, w godzinach od 10:00 do 12:30. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-12 lat, liczba miejsc jest ograniczona – w jednych zajęciach może uczestniczyć maksymalnie 12 osób. Zapisy przyjmowane są mailowo lub telefonicznie: wzagan@zamekcieszyn.pl, jmalorny@zamekcieszyn.pl, 33 851 08 21.

Szczegółowy program jest następujący:

  • 14 lutego: Śnieżna makrama, czyli zimowe wyplatanie

Historia i początki wyplatania, jako starożytnej sztuki wiązania sznurków. Nawiązanie do tkactwa lokalnego. Wspólne wyplatanie ozdób naściennych na bazie drewna. Kolor sznurków: odcienie zimy. Oprowadzenie po wystawach (DWPP, Cieszyńskie ciasteczka).

  • 16 lutego: Do stołu podano, czyli projekt własnego menu

Prezentacja i pokaz savoir-vivre stołowego dawniej i dzisiaj. Nakrycie stołu z pokazem i wspólną zabawą na przykładzie menu z restauracji Pod Brunatnym Jeleniem w Cieszynie z roku 1920 (okazja Dnia Republiki Francuskiej). Projektowanie odświętnego menu różnymi technikami plastycznymi. Pokaz nietypowych sztućców (projekty) oraz quiz. Oprowadzenie po wystawach.

  • 18 lutego: Bal na zamku, czyli projektowanie masek weneckich

Historia masek weneckich i prezentacja. Odniesienia do dworu w Cieszynie (Elżbieta Lukrecja). Projektowanie własnych masek, wspólna zabawa, oprowadzenie po wystawach.

  • 21 lutego: Zimowy ogród, czyli projekt własnej mini szklarni

Opowieści o roślinności Cieszyna i Wzgórza Zamkowego, ciekawostki o oranżerii zamkowej, pokaz. Projekt mini ogrodu w szkle. Różnorodne dodatki, takie jak kamyczki, drewienka, rośliny. Oprowadzenie po wystawach.

  • 23 lutego: Z czym na zimowy spacer? czyli własny projekt plecaka

Opowieść o tkaninach, pokaz strojów (historia). Wystawa strojów, warsztaty malowania/stemplowania wzorów na tkaninie, oprowadzenie po wystawach, wykorzystanie liter z kroju pisma Silesiana.

  • 25 lutego: Ulepimy dziś bałwana? czyli ozdoby z masy porcelanowej

Kilka słów o „zimnej porcelanie” (źródła od XVIII w.), warsztat tworzenia ozdób i malowania farbami perłowymi, oprowadzenie po wystawach, pokaz lub wystawa projektów.

Ferie wśród starych książek

W lutym, w czasie ferii zimowych, Książnica Cieszyńska ponownie zaprasza wszystkich zainteresowanych, szczególnie zaś młodzież szkolną, do udziału w pokazach i warsztatach poświęconych dziejom książki, kulturze piśmienniczej i historii Śląska Cieszyńskiego. Zajęcia, ilustrowane pokazami zabytkowych książek, gazet, rękopisów i druków, wzbogacone multimedialnymi prezentacjami oraz nauką praktycznego korzystania ze zbiorów biblioteki, odbywać się będą w dniach 15-24 lutego 2022 r. w siedzibie Książnicy Cieszyńskiej przy ul. Menniczej 46 w Cieszynie. Udział w pokazach i warsztatach jest bezpłatny.

Zajęcia będą się rozpoczynać o godz. 11.00. W przypadku zwiększonego zainteresowania określonymi zajęciami możliwe jest ich powtórzenie w innym terminie po uzgodnieniu go z prowadzącym bibliotekarzem lub konserwatorem. Indywidualni uczestnicy powinni swoją obecność zaanonsować w Czytelni Ogólnej Książnicy Cieszyńskiej co najmniej 10 minut przed rozpoczęciem zajęć (w przypadku pokazu konserwacji – co najmniej 30 minut). Opiekunowie grup zorganizowanych proszeni są o wcześniejsze uzgodnienie terminu udziału w zajęciach. Udział w co najmniej pięciu lekcjach uprawnia ich Uczestników do otrzymania nadawanego przez Książnicę Cieszyńską indywidualnego „Certyfikatu młodego znawcy dawnej książki”.

Harmonogram pokazów i warsztatów:

15 lutego (wtorek): Czym jest i czym zajmuje się Książnica Cieszyńska?

Prowadzenie Witold Kożdoń (tel. +33 851 38 41; prelekcja + prezentacja materiałów pomocniczych, hall główny, maksymalna liczba uczestników – 15 osób; zajęcia adresowane do uczniów szkół podstawowych, młodzieży szkół średnich, studentów).

Skąd w Cieszynie wzięły się stare książki? Jaką mają wartość? Czy współcześnie mogą być użyteczne? Po co powołano Książnicę Cieszyńską i czym zajmują się jej pracownicy? Czy trzeba być naukowcem, żeby znaleźć w Książnicy coś interesującego dla siebie?

16 lutego (środa): Pierwsze kroki do biblioteki – jak korzystać ze zbiorów Książnicy Cieszyńskiej?

Prowadzenie Halina Morawiec, (tel. +33 851 38 41; warsztaty, czytelnia ogólna, maksymalna liczba uczestników – 15 osób; zajęcia przeznaczone dla młodzieży licealnej i studentów, ewentualna wersja dla szkół podstawowych).

Warsztaty w przystępny sposób przybliżające wiedzę o korzystaniu ze zbiorów bibliotecznych (nie tylko Książnicy Cieszyńskiej) i pozwalające zyskać umiejętność posługiwania się bibliografiami, katalogami, komputerowymi bazami danych, zasobami cyfrowymi itd. Uczestnicy warsztatów zdobędą kompetencje niezbędne przy prowadzeniu kwerend oraz pisaniu referatów, prac semestralnych, magisterskich.

17 lutego (czwartek): Fantastyczne zwierzęta i nie tylko w zbiorach Książnicy Cieszyńskiej.

Prowadzenie Aleksandra Golik-Prus (tel. + 33 851 38 43, sala konferencyjna. Zajęcia adresowane do uczniów szkół podstawowych, maksymalna liczba uczestników – 15 osób).

Uczestnicy przy pomocy farb, kredek lub papieru kolorowego spróbują w sposób twórczy wypełnić kolorem kopie ilustracji ze starych ksiąg ze zbiorów Książnicy Cieszyńskiej. Gotowe prace będzie można przeznaczyć jako ciekawy prezent dla kogoś z rodziny. Nie zabraknie też części teoretycznej  w formie prezentacji multimedialnej poświęconej egzemplarzom książek, z których pochodzą ilustracje. Dodatkową atrakcją będzie wspólne wykonanie mapy obowiązków związanych z posiadaniem domowych zwierzątek i możliwość opowiedzenia o swoim pupilu.

18 lutego (piątek): Konserwacja dawnej książki.

Prowadzenie Łucja Brzeżycka i Anna Fedrizzi-Szostok (tel. +33 851 38 47; miejsce zbiórki – hall główny, zajęcia w pracowniach konserwatorskich, maksymalna liczba uczestników – 12 osób)

Pokaz konserwacji starych ksiąg i dokumentów z elementami warsztatowymi. Uczestnicy w niewielkim zakresie pomagają w pracach konserwatorskich, obserwują szkodniki niszczące książki pod mikroskopem i odpowiadają na szereg pytań rozwijających ich wiedzę na temat starych pamiątek rodzinnych. Prowadzące pokażą, jak w nowoczesny sposób uzupełnia się dziury w papierze zanurzając je w wodzie oraz jak oprawia się księgi starymi metodami.

21 lutego (poniedziałek): Dlaczego ludzie czytają gazety?

Prowadzenie Witold Kożdoń (tel. +33 851 38 41, prelekcja + prezentacja materiałów pomocniczych, sala konferencyjna i czytelnia ogólna Książnicy. Zajęcia adresowane do uczniów szkół podstawowych i średnich, maksymalna liczba uczestników – 15 osób;).

Prezentacja pozwoli prześledzić dzieje prasy drukowanej, historię gazet ukazujących się na Śląsku Cieszyńskim, zaprezentowane zostaną tytuły pozostające w zbiorach Książnicy Cieszyńskiej oraz sposoby ich udostępniania. Uczestnicy prezentacji dowiedzą się również, jak gazeta powstawała kiedyś i jak powstaje obecnie. No i jak rysuje się przyszłość prasy cieszyńskiej?

22 lutego (wtorek): Mamo, Tato, góry wzywają, muszę iść.

Prowadzenie Agnieszka Laskowska (tel. +33 851 38 43, sala konferencyjna. Zajęcia adresowane do uczniów szkół podstawowych i średnich, maksymalna liczba uczestników – 15 osób). Prezentacja najstarszych przewodników po Beskidzie Śląskim ze zbiorów Książnicy Cieszyńskiej połączona z twórczymi warsztatami wykonania mapki zimowej wędrówki górskiej dla całej rodziny.

Jak dawniej wędrowano po Beskidach? Jakimi przewodnikami posługiwano się planując górską wycieczkę? Jak przed wiekiem wyglądały beskidzkie schroniska, które beskidzkie szczyty zdobywano najczęściej i czy po górach wędrowano tak chętnie, jak obecnie? Po zakończonej części teoretycznej (w postaci prezentacji multimedialnej) uczestnicy spróbują obudzić w sobie ducha zdobywcy samodzielnie przygotowując mapkę zimowej wędrówki górskiej dla całej rodziny. Będą wybierać cel wyprawy, wycinać, kleić, rysować, by tak zaopatrzeni wyruszyć śladami beskidzkich pionierów na spotkanie z przygodą. 

23 lutego (środa): Książka w starożytności. Od kamienia i tabliczki drewnianej do tabliczki glinianej.

Prowadzenie Jolanta Sztuchlik (tel. +33 851 38 44, sala konferencyjna. Zajęcia adresowane do uczniów szkół podstawowych i średnich, maksymalna liczba uczestników – 15 osób).

Jakich materiałów pisarskich używali starożytni Rzymianie i Grecy czy mieszkańcy Mezopotamii? W jaki sposób wpływały one na rodzaj pisma i formy książki, którymi się posługiwali? Co to jest ostrakon i co łączy woskowe tabliczki z dzisiejszą książką, tabletem czy laptopem? Odpowiedź na te i inne pytania związane z historią książki w starożytności będzie można uzyskać w trakcie warsztatów składających się z krótkiej prezentacji multimedialnej oraz z części praktycznej, podczas której każdy uczestnik będzie miał okazję podjąć próbę pisania hieroglifami lub alfabetem łacińskim na woskowej tabliczce, a następnie samodzielnie wykonać glinianą tabliczkę i zapisać ją pismem klinowym. Na zakończenie lekcji będzie możliwość odczytania wyrazów zaszyfrowanych hieroglifami lub pismem klinowym.

24 lutego (czwartek): Perły światowej humanistyki w księgozbiorze ks. Leopolda Jana Szersznika.

Prowadzenie dr Artur Lewandowski (tel. +33 851 38 42, sala konferencyjna i hall główny, wykład + prezentacja multimedialna + zwiedzanie. Zajęcia adresowane do grup szkół licealnych i/lub indywidualnych zainteresowanych. Maksymalna liczba uczestników – 15 osób).

Uczestnicy zajęć będą mieli sposobność zapoznania się z najcenniejszymi arcydziełami światowej humanistyki znajdującymi się w księgozbiorze ks. Leopolda Jana Szersznika. Uniwersalność oraz kulturowe bogactwo dorobku humanistycznego ludzkości (w obszarach literatury pięknej, teologii, historiografii, filozofii oraz myśli politycznej) przedstawione zostaną na przykładzie wybranych najcenniejszych, starodrucznych egzemplarzy książkowych, które posłużą za punkt wyjścia do generalnej charakterystyki najcenniejszego księgozbioru historycznego Książnicy Cieszyńskiej. Po zakończeniu wykładu przewidziane jest zwiedzanie biblioteki ks. L. J. Szersznika z poziomu antresoli w hallu głównym, w trakcie którego wiadomości przedstawione podczas wykładu wzbogacone zostaną o informacje na temat życia oraz twórczości największego uczonego w dziejach Cieszyna.

Ferie z Biblioteką

Biblioteka Miejska w Cieszynie zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia w trakcie ferii! Oferta jest tak zróżnicowana, że na pewno nikt nie będzie się nudził. Zresztą, przekonajcie się sami!

    Program zajęć jest następujący:
    •    14.02, godz. 14:00 – Stacja plastyka – warsztaty plastyczne
    •    15.02, godz. 14:00 – Strefa czytania – warsztaty czytelniczo–plastyczne
    •    16.02, godz. 14:00 – DalEKOwzroczni – warsztaty ekologiczne
    •    18.02, godz. 14:00 – Stacja plastyka – warsztaty plastyczne
    •    21.02, godz. 14:00 – Strefa czytania – warsztaty czytelniczo–plastyczne
    •    22.02, godz. 14:00 – Kulturalnie – warsztaty edukacyjno-wychowawcze
    •    23.02, godz. 14:00 – Stacja plastyka – warsztaty plastyczne
    •    25.02, godz. 14:00 – Strefa czytania – warsztaty czytelniczo–plastyczne

    Dla grup zorganizowanych Biblioteka Miejska proponuje warsztaty:
    Lato w zimie – zajęcia o charakterze ekologicznym z cyklu DalEKOwzroczni,
    Strasznie smoczne opowieści – warsztaty literackie z cyklu Kulturalnie
    Grupy obowiązuje wcześniejsza rezerwacja terminu, tel. 33 585 20 710 wew.

    Pracownia multimedialna TWOJEmedia zaprasza dzieci z klas 1-3 na zajęcia:
    •    14.02, godz. 12:00 – Lego fun – warsztaty robotyki i programowania z wykorzystaniem klocków Lego
    •    16.02, godz. 12:00 – Buduj w 3D - przestrzenne warsztaty z wykorzystaniem drewnianych klocków LINDEN
    •    18.02, godz. 12:00 – Rozbrykane ferie - kreatywne gry i zabawy z animatorem
    •    21.02, godz. 12:00 – Lego fun – warsztaty robotyki i programowania z wykorzystaniem klocków Lego
    •    23.02, godz. 12:00 – Buduj w 3D - przestrzenne warsztaty z wykorzystaniem drewnianych klocków LINDEN
    •    25.02, godz. 12:00 – Rozbrykane ferie - kreatywne gry i zabawy z animatorem

    Obowiązują wcześniejsze zapisy: Ewelina Pustówka: tel. 577 912 179, 33 852 07 10 w. 12, e-mail: twojemedia@biblioteka.cieszyn.pl.

    Bliżej Teatru

    Wasze pociechy marzą o karierze aktora, reżysera, scenografa, a może po prostu interesuje je to, co dzieje się za kulisami? Mamy dla nich świetną propozycję – zwiedzanie Teatru im. A. Mickiewicza „od kuchni”!

    Dyrekcja Teatru im. A. Mickiewicza w Cieszynie zaprasza na bezpłatne spotkania w ramach cyklu „BLIŻEJ TEATRU” obejmujące:

    • zwiedzanie budynku teatru – przejście po teatralnych zakamarkach
    • przedstawienie krótkiej historii obiektu
    • przestawienie charakteru i zakresu działalności teatru impresaryjnego
    • prezentacja mechanicznych urządzeń scenicznych
    • prezentacja zabezpieczeń p.poż. budynku

    Zwiedzanie będzie się odbywało przy zachowaniu aktualnie obowiązujących reżimów sanitarnych. Maksymalna ilość uczestników w grupie: 25 osób. Zwiedzanie teatru wymaga wcześniejszego uzgodnienia terminu pod numerem tel. 33 858 16 52 lub 33 857 75 90.

    Ferie z Muzeum Drukarstwa

    Jesteście ciekawi świata? Chcecie dowiedzieć się dlaczego Jan Gutenberg, Ottmar  Mergenthaller i wielu innych zyskało miano wielkich odkrywców? A może zastanawiacie się, jaki ślad pozostawili po sobie ojcowie drukarstwa na Śląsku Cieszyńskim – między innymi Fabian Beinhauer i ród Prochasków?

    Jeśli ciekawi Was wpływ drukarstwa na nasze dzieje, pasjonuje „czarna sztuka” i chcecie kreatywnie, ciekawie oraz odkrywczo spędzić czas – Miasto Cieszyn wraz ze Stowarzyszeniem Muzeum Drukarstwa zapraszają na “Ferie z Muzeum Drukarstwa”.

    Oferta skierowana jest zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Muzeum czynne jest w soboty i niedziele od godz. 10:00-16:00. W pozostałe dni tygodnia (poniedziałek-piątek) pozostaje do Waszej dyspozycji od godz.11:00-14:00.

    Zwiedzanie, które odbywa się z przewodnikiem, rozpoczyna się o pełnych godzinach.  Przewodnik opowie o druku archaicznym sposobem - od podstaw, czyli od ręcznego składania czcionek poczynając, a na wydruku kończąc.

    Przypominamy również, że istnieje możliwość rezerwacji wejść dla grup zorganizowanych (grupa z rezerwacją ma pierwszeństwo przed turystami chcącymi zwiedzać Muzeum bez rezerwacji). Jednorazowo Muzeum może zwiedzać 15 osób.

    Możliwa jest również rezerwacja dla grup zorganizowanych poza godzinami wskazanymi w harmonogramie. Dodatkowe godziny wymagają jednak wcześniejszego uzgodnienie terminu. Pamiętajmy również o tym, że nadal obowiązują obostrzenia sanitarne.

    Zachęcamy do spędzenia ferii z Muzeum Drukarstwa! Kontakt do osoby oprowadzającej: muzeum.drukarstwa.cieszyn@gmail.com.

    Kulturalne ferie z COK

    Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” i Szkoła Podstawowa nr 5 w Cieszynie zapraszają dzieci do zaczarowanego świata sztuki! Podczas artystycznych półkolonii uczestnicy poznają nowych twórców, ich świat oraz kierunki w sztuce. W programie tworzenie niepowtarzalnych dzieł, zabawa i wspólne działanie.

    Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat będą odbywały się w Szkole Podstawowej nr 5 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00. Podczas I turnusu (14-18 lutego) tematem przewodnim będzie „Sztuka Egiptu” a podczas II (21-25 lutego) „Street Art”. Każdy z turnusów trwa 5 dni. Cena za jeden turnus wynosi 400 zł za osobę i obejmuje: drugie śniadanie, obiad, opiekę wychowawcy oraz instruktorów i materiały na zajęcia. Zapisy pod numerem telefonu 33/851-07-11 lub 668-860-354.

    SZKOŁY PODSTAWOWE

    Planowane formy wypoczynku dla dzieci w szkołach podstawowych w Cieszynie w czasie ferii zimowych 2022:

    1. Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Matejki 3

    Półkolonia w terminie od 14. do 18. lutego 2022 r.

    Śniadanie i obiad zapewnione przez organizatora.

    Zajęcia sportowo-rekreacyjne połączone z wyjazdem w góry w dniu 22 lutego 2022 r.

    1. Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Chopina 37

    Półkolonia w terminie od 14. do 18. lutego 2022 r.

    Śniadanie i obiad zapewnione przez organizatora.

    1. Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Gen. Hallera 8 Półkolonia w terminie od 14. do 18. lutego 2022 r.

    Organizator zapewnia obiad dla uczestników.

    1. Szkoła Podstawowa nr 4, Pl. Wolności 7a

    Półkolonia w terminie od 14. do 18. lutego 2022 r.

    Sniadanie i obiad zapewnione przez organizatora.

    1. Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Wojska Polskiego 1

    Półkolonia w terminie od 14. do 25. lutego 2022 r.

    Śniadanie i obiad zapewnione przez organizatora.

    1. Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Przedszkolnymi, ul. Katowicka 68

    Półkolonia w terminie od 14. do 18. lutego 2022 r. Organizator zapewnia obiad dla uczestników.

    W trakcie półkolonii zaplanowano szereg gier i zabaw dla uczestników oraz wyjścia do kina i na basen. Niemniej jednak program wypoczynku zostanie dostosowany do aktualnej sytuacji epidemiologicznej i obowiązujących w tym czasie ograniczeń.

    Udział w formach wypoczynku jest częściowo odpłatny. Szczegółowych informacji udzielają organizatorzy.

    Ferie z Pracownią Galimatias

    Pracownia Galimatias zaprasza dzieci do wspólnego spędzenia zimowych ferii pod znakiem recyclingu. Zajęcia będą się odbywać w pierwszym tygodniu ferii w godzinach od 10.00-15.00 w Cieszynie, przy ulicy Mostowej 4 w lokalu pracowni. W trakcie spotkań dzieci będą miały okazję popracować kreatywnie z materiałami z recyclingu, przekształcając niepotrzebne rzeczy w użyteczne przedmioty. Organizatorzy zapewniają wszystkie potrzebne materiały oraz ubrania ochronne na czas zajęć. Wszystkie wykonane prace dzieci zabiorą po feriach do domu. W trakcie zajęć zapewnione będą również dzieciom napoje, lunch koło godziny 12.30 i drobne przegryzki. Obowiązkowym elementem spotkań w ferie będą spacery po naszym pięknym Cieszynie (niezależnie od pogody).

    Koszt całego tygodnia zajęć to 650zł. Jeśli dziecko uczestniczy w pojedynczym dniu koszt zajęć to 120zł. Rodzeństwo lub przyjaciele mają 5% zniżki. Obowiązują zgłoszenia SMS lub telefoniczne na numer tel. 606 325 903 lub 668 282 409 do 10.02.2022.

     

    KREATIVO na FERIE ZIMOWE 2022

    Każdy dzień to inna tematyka. Jak zawsze będzie tu ciekawie i aktywnie, bo program jest wypełniony po brzegi. Wszystko w duchu #nudaSTOP.

    W cenie każdego turnusu: opieka w godz. 08:30 - 15:30 ciepły obiad i woda do picia bez ograniczeń

    - robotyka i programowanie LEGO
    - dużo zajęć ruchowych!!!
    - warsztaty kreatywne
    - uwielbiane przez dzieci gry i zabawy
    - seans filmowy z popcornem
    - pizza
    - ubezpieczenie
    - codzienna fotorelacja na Facebooku

    Turnus 1 w dniach 14-18 luty 2022

    Turnus 2 w dniach 21-25 luty 2022

    Każdego dnia inna tematyka:

    14.02 & 21.02 Mistrzowie LEGO
    15.02 & 22.02 Harry Potter rządzi
    16.02 Karnawałowe szaleństwo
    23.02 Zdrowo i aktywnie
    17.02 & 24.02 Eko czwartek
    18.02 & 25.02 Filmowy piątek

    KREATIVO zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat. Koszt - jeden tydzień ferii zimowych:

    600 zł - obecni kursanci

    650 zł - pozostałe dzieci

    Zniżka dla rodzeństwa 50 zł dla drugiego dziecka. Zapisy przez formularz: https://pracownia.langlion.com/forms/polkolonie

    KREATIVO ul. Bielska 136, 43-400 Cieszyn, tel. 799 881 456

     

    Ferie z Talentem'22

    Ponieważ zainteresowanie „Feriami z Talentem” w pierwszym tygodniu ferii przeszło  oczekiwania organizatorów, postanowili zorganizować je również w drugim tygodniu. I tak od poniedziałku 21 lutego do piątku 25 lutego - 22 dzieciom i młodzieży naszego miasta organizatorzy proponują udział w zajęciach:

    - od godz. 9:00  do  11:30 i od godz. 12:30 do 15:00 z dwoma treningami tenisa stołowego, basenem i ćwiczeniami ogólnorozwojowymi. 

    Koszt uczestnictwa dla jednej osoby w całym turnusie to 250 zł. Każdemu z uczestników organizatorzy zapewniają również możliwość skorzystania (w godzinach od 11:30 do 12:30) wyjścia pod opieką trenera na obiad. Koszt uczestnictwa w turnusie z obiadami to 350 zł .

    Pytania i zgłoszenia: 791 765 550 lub na biuro@fundacjatalent.pl
    Ilość miejsc jest ograniczona.

    Organizujesz ferie w Cieszynie? Informację o nich możesz wysłać na adres media@um.cieszyn.pl

    Informacja dotycząca plików cookies Strona korzysta z plików cookies w celu jej prawidłowego działania i realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, kliknij w przycisk "Rozumiem i akceptuję".

    Rozumiem i akceptuję