visitpoland.online - Cieszyn
Obraz przedstawiający Cieszyn

Znakomity występ zawodników MotoBrothers

2014-10-01

Miło nam poinformować o znakomitym starcie trzech zawodników cieszyńskiego Klubu MotoBrothers podczas Pannonia 2 Damaro Race, który odbył się 20-21 września na Węgierskim torze Pannonia Ring.W sobotnim wyścigu zawodnik Rafał Węgierkiewicz jadący motocyklem marki Suzuki Gsx-r, ukończył wyścig na 11 pozycji a na tym samym motocyklu Tomasz Borysiewicz zakończył rywalizacje na 19 pozycji.

|n||n|       Dużego pecha miał Piotr Szymala który na pierwszym okrążeniu wypadł z toru i nie zdołał ukończyć wyścigu. Niedzielny wyścig odwrócił bieg zdarzeń Tomasz Borysiewicz wypadł na zakręcie z toru, Rafał Węgierkiewicz nie ukończył wyścigu z powodu problemów technicznych a Piotr Szymala jadący na motocyklu marki Ducati Panigale, tym razem ukończył wyścig na 12 miejscu. Warto dodać że w obu wyścigach startowało ponad 50 zawodników a w/w zawodnicy z Cieszyna znakomicie wypadli w sesjach treningowych jak i samych kwalifikacjach.