visitpoland.online - Cieszyn
Obraz przedstawiający Cieszyn

Dziewczyny z SP1 najlepsze w minikoszykówce

2014-12-02

W dniu 25 listopada zostały rozegrane mistrzostwa Cieszyna w mini koszykówce dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły odniosła kolejny sukces, zostając zwycięzcą tego turnieju. Skład zwycięskiej drużyny to: Laura Kotrys, Weronika Szczypka, Renata Nowosadko, Natalia Wyrostek, Paulina Czyż, Julia Nieznańska, Paulina Wróbel, Natalia Pońc, Marta Siuzdak, Paulina Gerula, Klaudia Firgoń. Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

|n||n|       W dniu 19 listopada 2014 r. zostały rozegrane mistrzostwa Cieszyna w szachach. Reprezentacja w składzie: Weronika Szczypka i Anna Hernik zajęły II miejsce drużynowo, a Weronika Szczypka indywidulanie wywalczyła I miejsce. Dziewczynom dziękujemy i gratulujemy.

|n||n|       Dziękujemy również drużynom chłopców za udział w zawodach: piłki ręcznej, piłki nożnej, koszykówki, szachów i tenisa stołowego.