Awarie i wyłączenia wodociągowe

 

 

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 20.02.2020r. nastąpi przerwa  w dostawie wody od godz. 10:15 do godz. 15:00 w Cieszynie w obrębie ulic: Hallera ( od skrzyż. z ul. Kossak Szatkowskiej do skrzyż. z ul. Górną), Jaworowa, Prosta, Rajska, Na Wzgórzu, Krótka. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 18.02.2020r. nastąpi przerwa  w dostawie wody od godz. 8:00 do godz. 11:00 w Cieszynie w obrębie ulic: Żwirki i Wigury, Górna od skrzyż. z ul Sikorskiego do skrzyż. z ul.Hallera. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 13.02.2020r. nastąpi przerwa  w dostawie wody od godz. 14:00 do godz. 17:00 w Cieszynie w obrębie ul. Orlej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 13.02.2020r. nastąpi przerwa  w dostawie wody od godz. 8:30 do godz. 13:00 w Cieszynie w obrębie osiedla Jaworowy, Podgórze i ul. Puńcowska, Hallera, Jastrzębia wraz z ulicami przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 06.02.2020r. nastąpi przerwa  w dostawie wody od godz. 8:00 do godz. 12:00 w Cieszynie w obrębie ul: Paderewskiego ( od skrzyż. z ul. Bielską do skrzyż. z ul.Przechodnią), Przechodnia, Cienciały. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 05.02.2020r. nastąpi przerwa  w dostawie wody od godz. 21:00 do godz. 6:30 dnia 06.02.2020r.w Cieszynie ul. Paderewskiego od skrzyż. z ul. Bielską do skrzyż. z ul. Przechodnia wraz z ulicami przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 03.01.2020r. nastąpi przerwa lub chwilowe braki w dostawie wody od godz. 8:00 do godz. 12:00 w Cieszynie w obrębie ul:Filasiewicza, Bucewicza od. skrzyż. z Filasiewicza do skrzyż. z ul. Piękną, Piękna, Tuwima, Zakątek, Czytelni Ludowej wraz z ulicami przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 02.01.2020r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 8:00 do godz. 14:00 w Cieszynie w obrębie ul: Motokrosowa, Fryszkacka od skrzyż. z ul Majową w kierunku oczyszczalni. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 17.12.2019r. nastąpi przerwa w dostawie  wody  do godz. 18:00 w Cieszynie w obrębie ul: Puńcowska ( od ul. Jastrzębiej do ul. Równej) wraz z ul. przyległymi, Jastrzębia, Kresowa, Otwarta, Spacerowa, Piesza, Dębowa, Krańcowa, Odległa( od ul. Puńcowskiej do n-ru 43) oraz w Puńcowie w obrębie ul: Skowronków, Dębowa, Długa. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 13.12.2019r. nastąpi przerwa w dostawie  wody  do godz. 14:00 w obrębie ul: Majowej, Katowickiej ( od skrzyż. z ul.Majową w kier. Hażlacha), Łanowa, Północna. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniach 9-10.12.2019r. mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody lub spadki cisnienia  wody w dniach 9 i 10.12.2019  w obrębie ulic: Pikiety, Przepilińskiego, Północna, Żniwna, Pszenna, Katowicka, Hażlaska wraz z ulicami przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 28.11.2019r. nastąpi przerwa w dostawie  wody od godz. 14:00 do godz. 17:00 w  Cieszynie w obrębie ulic: Katowicka ( od szkoły w kier. Hażlacha), Majowa, Szarotka, Krokusów, Łanowa.Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 20.11.2019r. nastąpi przerwa w dostawie  wody od godz. 8:00 do godz. 18:00 w obrębie ulic: Bielska 117-155. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 05.11.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 15:00 do godz. 18:00 w Cieszynie w obrebie dzielnicy Mała Łąka. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 6.11.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 9:00 do godz. 16:00 w obrębie:

Harbutowice: ul. Modrzewiowa, Piaskowa, Bajkowa, Zakątek, Słomkowa

Bażanowice: ul. Cieszyńska, Harcerska, Tulipanów

Cieszyn: ul. Słowicza, Ustrońska, Spółdzielcza, Wronia, Sienna, Stryi, Brodzińskiego, Harcerska

Krasna: ul. Bielska wraz z przyległymi ulicami.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 30.10.2019r. nastąpi przerwa w dostawie  wody od godz. 10:00 do godz. 17:00 w obrębie ulic: CHEMIKÓW 4, KRĘTA,MOKRA, ŁADNA (OD NR. 39 DO 61), MAJOWA( OD FRYSZTACKIEJ DO SKRZYŻ. Z BAŻANCIĄ), ŁANOWA DO NR.42,BAŻANCIA, BUKOWA, ZAGRODOWA, TOPOLOWA, LEŚNA(DOTYCZY GÓRNYCH PARTI ULIC), FRYSZTACKA (OD SKRZYŻ. Z KRĘTĄ DO SKRZYŻ. Z MOKRĄ). Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 29.10.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 8:00 do godz. 15:00 w obrębie ulic: Frysztacka od skrzyż. z ul. Folwarczną do skrzyż. z ul. Krzywą, Łukowa, Krzywa, Folwarczna 11,13, Ks. Janusza, Heczki. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 28.10.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 8:00 do godz. 18:00 w obrębie ulic: Szymanowskiego 10,12,14, Moniuszki 14,16,18,22,24,26, Bucewicza 25A, Folwarczna Dz. 12/4, Folwarczna (Ogródki Działkowe Karolinka), Frysztacka 57,59,60,60A,63,65,69,71,73,75,77,81,83,85, Chemików 4, górne partie ulic: Bukowa, Topolowa, Zagrodowa, Leśna, Łanowa do nr 42, Majowa do Bażanciej, Bażancia. Na ulicy Moniuszki przy hydroforni zostanie podstawiony beczkowóz z wodą pitną na czas przerwy w dostawie wody. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 21.10.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 13:00 do godz. 17:00   w obrębie ul.Poniatowskiego 9, Górna 20,22. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 17.10.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 8:00 do godz. 14:00  w Cieszynie w obrębie ul. WIŚLAŃSKA 21, 25, 34, 36, ul. BRACI MIŁOSIERNYCH, MLECZNA 3,5,7A,7B,9,10B,11,12,13,14,15,16B,16C,17,20,21,26. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 14.10.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody   do godz. 13:00  w Cieszynie w  rejonie ul.Prusa. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 02.10.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 14:30 do godz. 18:00  w Cieszynie w obrębie ulic: Pikiety, Hażlaska, Motelowa, Katowicka, Kościelna - wraz z ulicami przyległymi, os. Piastowskie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 25.09.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godzin porannych do godz. - 12:00  w Cieszynie w obrębie ul. Łukowa, Frysztacka od skrzyż. z ul. Folwarczną do skrzyz z ul. Krzywą. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 20.09.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody w godz. 7:00 -12:00 w Cieszynie w obrębie ul: Kościelna, Zajęcza ( wraz z ulicami bocznymi, Hażlaska ( od ul. Kościelnej do ronda przy ul. Katowickiej). Po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 18.09.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody w godz. 12:30 - 18:00  w Cieszynie w obrębie ul. Łukowa, Frysztacka od skrzyż. z ul. Folwarczną do skrzyz z ul. Krzywą. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 18.09.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody w godz. 15:00-19:00 w Cieszynie przy ul: Chopina, Szymanowskiego 3,7, św. Jerzego, Moniuszki 6,8,13,15. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 18.09.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody w godz. 8:00-14:00 w Cieszynie przy ul: Moniuszki 8. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 13.09.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody w godz. 14:30-19:30 w Cieszynie przy ul: Kresowej wraz z ulicami przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 03.09.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody w godz. 13:00-16:00 w Cieszynie przy ul: Pokoju, Nowe Miasto wraz z ulicami przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 30.08.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody w godz. 12:00-16:00 w Cieszynie przy ul: Pokoju, Nowe Miasto wraz z ulicami przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 26.08.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody w godz. 15:00-20:00 w Cieszynie przy ul: Hażlaskiej, Słonecznej, Pieknej, Wesołej, Bucewicza wraz z ulicami przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 23.08.2019r. nastąpi przerwa  w dostawie wody na ul: Szarotka, Osiedlowa, Krokusów, Katowicka od szkoły do skrzyż z ul Szarotka w godzinach 8:00-13:00. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 19.08.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody  od godz. 8:00 do godz. 12:00  w rejonie ul: Padarewskiego ( od skrzyż. z ul. Na Wzgórzu), Lipowa ( n-ry 16,18,22,24).Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 05.08.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody do godz.13:00 w rejonie ul: Strzelców Podhalańskich, Mickiewicza, Kś. Trzanowskiego, Puńcowska ( od skrzyż. z ul. Mickiewicza do skrzyż. z ul. Tysiąclecia).Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 01.08.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody w godz. 14:00-19:00 w Cieszynie przy ul: Szymanowskiego, Moniuszki, Chopina. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 22.07.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody w godz. 8:00-12:00 w Cieszynie przy ul: Żwirki i Wigury. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

 *

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 3.07.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody w godz. 14:00-16:00 w Cieszynie przy ul: Frysztackiej( n-ry 133, 169, 171, 173, 175, , 187), Dworcowej ( n-ry 2,4,6), Akacjowej ( n-ry 4,6,7). Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

 

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 11.07.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody ul: Ustrońska, Sienna, Stryi, Wronia, Słowicza, Brodzińskiegi. Planowane przywrócenie dostaw wody godziny wieczorne 11.07.2019. Ul.Brodzińskiego planowane przywrócenie dostaw wody 12.07.2019. Woda dostarczana jest beczkowozem

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

 

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 27.06.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody w godz. 8:00-12:00 w Cieszynie przy ul. Akacjowej, Dworcowej, Frysztackiej ( n-ry nieparzyste od 169 do 187).

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 27.06.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody w godz. 9:00-15:00 w Cieszynie przy ul: Mała Łąka ( od skrzyż. z ul. Łąkową w kierunku Bobrówki), Frysztacka 91, 93a oraz firma Carbonia.

 

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 22.05.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody  do godz. 15:00  w  Cieszynie w rejonie ul: Zamarskiej, Kajzara, Filipowicza, Hulki Laskowskiego, Przepilińskiego, Miedzianej, Złotej, Skośnej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 17.05.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody do godz. 14:00 w rejonie ul. Frysztackiej (od skrzyż. z Hażlaską do skrzyż. z Krzywą), Krzywej, Gołębiej 8, Folwarcznej, Łukowej, Heczki i Janusza.

 *

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 17.05.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody  do godz. 11:30  w  Cieszynie w rejonie ul: Zagrodowej, Zadwornej, Jodłowej 

 *

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 16.05.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godziny 8:00 do godz. 20:00 w  Cieszynie w rejonie ul: Śnieżnej, Kątowej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

 *

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 09.04.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody  od godz. 9:00 do godz. 12:00 w Cieszynie w obrębie ul. Lisia, Zajęcza, Koscielna, Jabłoniowa, Hażlaska,  wraz z ulicami przyległymi.

 

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

UWAGA! Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z prowadzonym remontem drogi przy ul. Frysztackiej w Cieszynie, dnia 04.04.2019 do godziny 19:00, mogą występować okresowe przerwy w dostawie wody w rejonie ul. Frysztackiej od skrzyżowania z Hażlaską do nr 85, Krzywej, Gołębiej 8, Folwarcznej, Łukowej, Heczki i ks. Janusza. Jednocześnie informujemy, że przerwy te nie są planowane i powstają w wyniku prowadzonych prac remontowych drogi. Dokładamy starań, by przerwy nie trwały długo, usuwając powstałe awarie w możliwie najkrótszym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 02.04.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody  do godz. 15:00 w Cieszynie w rejonie ul.Hażlaskiej ( od skrzyż. z ul. Frysztacką do ul. Chopina), Wysoka, Gołębia, Ligonia. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Goleszowie w dniu 19.03.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 8:00 do godz.14:00 w  Goleszowie w obrębie ul. Cieszyńskiej (lewa strona jadąc w kierunku Cieszyna), ul. Kolejowej.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 28.02.2019r. od godziny 14:00 do godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w  rejonie ul. Frysztacka nr 1-85, Folwarczna, Łukowa, Krzywa. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 21.02.2019r. od godziny 8:30 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w  rejonie ul. Słowicza ( od skrzyż. z ul. Ustrońską do torów kolejowych). Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 20.02.2019r. od godziny 14:00 do godz. 18:00 nastapi przerwa w dostawie wody w rejonie ul. Ustrońskiej, Sadowej wraz z ulicami przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 12.02.2019r. mogą nastapić chwilowe przerwy w dostawie wody lub spadki ciśnienia w miejscowości Cieszyn ul. Ustrońska, Sienna, Słowicza wraz z ulicami przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie nastąpi przerwa w dostawie wody dnia 29.01.2019r. w godzinach od 12:00 do 18:00 w rejonie ulic: Kamienna, Polna, Węgielna 1. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Ustroniu nastąpi przerwa w dostawie wody w dniu 17.01.2019r. w godzinach od 9:00 do 16:00 w Ustroniu w rejonie ulicy Tartacznej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 15.01.2019r. od godz. 8:30 do godz: 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulicy: OSIEDLE PIASTOWSKIE, SKRAJNA, MOTELOWA, GMINNA, KAMIENNA, POLNA, WĘGIELNA.Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniach  8-9.01.2019r. nastąpi przerwa w dostawie wody do czasu usunięcia awarii  na ulicy Paderewskiego od ul. Na Wzgórzu w kierunku ul. Lipowej (włącznie) i ul. Rajskiej od nr 21 do nr 29.Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 11.12.2018r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 11:00 do godz.16:00 w obrębie ul. Sikorskiego 1-7, Górna 20-30, Towarowej, Pl. Poniatowskiego.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 11.12.2018r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 9:00 do godz.15:00 w obrębie ul. Bielska od nr 144 do 166 oraz ul. Kępna , Mleczna  i Braci Miłosiernych.

 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 05.12.2018r. nastąpi przerwa w dostawie wody do godz.15:00 w Cieszynie w  obrębie Krasnej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Dzięgielowie w dniu 29.11.2018r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 9:00 do godz.14:00 na ul. Kamienna, Graniczna. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 21.11.2018r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 9:00 do godz.13:00 przy ul. Korfantego ( od skrzyż. z ul. Bobrecką do skrzyż. z ul. Kochanowskiego). Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu 03.11.2018r. od godz. 7:00 do czasu usunięcia awarii nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie Krasnej. Informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią wodociągu w Cieszynie w dniu 2.11.2018r. od godz. 15:00 do godz. 20:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie ul. Puńcowska od skrzyżowania z ul. Równą do skrzyżowania z ul. Jastrzębią, wraz z ulicami przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 30.10.2018r. od godz. 13:30 do godz. 19:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie ul. Mleczna wraz z ulicami przyległymi. Informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią wodociągu w Pogórzu w dniu 25.10.2018r. od godz. 12:00 do godz. 24:00 nastąpią zakłócenia lub przerwy w dostawie wody w Cieszynie Krasnej oraz brak wody w Cieszynie ul: Harcerska, Sienna, Bażanowice ul. Cieszyńska ( powyżej numeru 86). Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu 24.10.2018r. od godz. 8:00 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie ul. Hażlaska od skrzyżowania z ul. Frysztacką do skrzyżowania z ul. Chopina wraz z ulicami przyległymi. Informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniach 16.10.2018r. od godz.21:00 do dnia 17.10.2018r do godz.6:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w obrębie ul: Puńcowskiej ( od skrzyż. z Orzeszkową do skrzyż. z Dębową),  Odległej ( od skrzyż. z Puńcowską do n-rów 43 i 58), Dębowej ( do skrzyż. z Ogrodową), Jastrzębiej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu 10.10.2018r. od godz. 9:00 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w pbrebie ul. Katowickiej, Majowej, Łowieckiej, Gajowej wraz z ulicami przyległymi

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 09.10.2018r. od godz.9:30 do godziny 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Krzywej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 26.09.2018r. od godz.21:00 do godz.6:00 dnia 27.09.2018r. nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie os. Piastowskie, os. Szarotka, Kalembice, Pastwiska, ul. Hażlaska, Koscielna, Motelowa, Bucewicza, Przepilińskiego (od ul. Małej w kierunku Pikiet), Pikiety, Kajzara, Filipowicza, Katowicka, Majowa, Kosciuszki, Zielona wraz z ulicami przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 20.09.2018r. od godz.8:00 do godz.12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie os. Liburnia, os. Bobrek, ul.Filasiewicza, Liburnia, Przepilińskiego, Wiejska, Kościuszki, Stawowa, Sarkandra, Frysztacka, Krzywa, Majowa, Bukowa, Topolowa, Bucewicza oraz Słoneczna wraz z przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią wodociągu w Pogórzu w dniach 13.09.2018r. od godz. 22:00 do 14.09.2018r. do momentu usunięcia awarii nastąpią zakłócenia lub przerwa w dostawie wody w: Godziszowie, Kisielowie, Gumna, Ogrodzona, Kostkowice, Bażanowice, Pogórze, Górki, Cieszyn - Krasna, Cieszyn ul. Ustrońska, Spółdzielcza, Słowicza do torów kolejowych. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 11.09.2018r. do godz. 19:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w obrebie ulic:Bielska( od skrzyż. z Padarewskiego do Canei), Niemcewicza, Staszica, Przybosia, Kołątaja. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią wodociągu w Pogórzu w dniach 6.09.2018r. od godz. 22:00 do 7.09.2018r. do czasu usunięcia awarii nastąpią zakłócenia lub przerwa w dostawie wody w: Godziszowie, Kisielowie, Gumna, Ogrodzona, Kostkowice, Bażanowice, Pogórze, Górki, Cieszyn - Krasna, Cieszyn ul. Ustrońska, Spółdzielcza, Słowicza do torów kolejowych, Stawowa, Kościuszki, Bażancia, Frysztacka, Bukowa, Zagrodowa, Topolowa, Brodzinskiego. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią wodociągu w Pogórzu w dniach 4.09.2018r. od godz. 22:00 do 5.09.2018r. do momentu usunięcia awarii nastąpią zakłócenia lub przerwa w dostawie wody w: Godziszowie, Kisielowie, Gumna, Ogrodzona, Kostkowice, Bażanowice, Pogórze, Górki, Cieszyn - Krasna, Cieszyn ul. Ustrońska, Spółdzielcza, Słowicza do torów kolejowych, Stawowa, Kościuszki, Bażancia, Frysztacka, Bukowa, Zagrodowa, Topolowa, Brodzińskiego. Informujemy także, że w związku z awarią może także wystąpić ewentualna przerwa w dostawie wody na obszarze osiedli:Banotówka, ZOR, Jaworowy, Mnisztwo, ul. Puńcowska i Hallera wraz z przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za utrudnienia przepraszamy. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią wodociągu w Pogórzu w dniach 3.09.2018r. od godz. 22:00 do 4.09.2018r. do momentu usunięcia awarii nastąpią zakłócenia lub przerwa w dostawie wody w: Godziszowie, Kisielowie, Gumna, Ogrodzona, Kostkowice, Pogórze, Górki, Cieszyn - Krasna, Cieszyn ul. Ustrońska, Spółdzielcza, Słowicza do torów kolejowych, Stawowa, Kościuszki, Bażancia, Frysztacka, Bukowa, Zagrodowa, Topolowa, Brodzinskiego. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią wodociągu w Pogórzu w dniach 3.08.2018r. od godz. 22:00 do 4.08.2018r. do godz. 2:00 nastąpią zakłócenia lub przerwa w dostawie wody w: Godziszowie, Kisielowie, Gumna, Ogrodzona, Kostkowice, Pogórze, Górki, Cieszyn - Krasna, Cieszyn ul. Ustrońska, Spółdzielcza, Słowicza do torów kolejowych, Stawowa, Kościuszki, Bażancia, Frysztacka, Bukowa, Zagrodowa, Topolowa, Brodzińskiego. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z przedłużeniem czasu usunięcia awari na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 22.08.2018r. do godz. 20:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w obrębie ulicy Stawowej ( nr-y 16- 24) oraz Sarkandra. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 22.08.2018r. od godz. 9:00 do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w obrębie ulicy Stawowej ( nr-y 16- 24) oraz Sarkandra. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 14.08.2018r. od godz. 8:00 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 10.08.2018r. w godz. 10:00-14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Krzywa, Łukowa, Folwarczna 13,14.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 26.07.2018r. w godz. 8:00-14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Chrobrego (od skrzyżowania z ul. Garncarską do ul. Bielskiej), Wyspiańskiego (od skrzyżowania z ul. Chrobrego do ul. Kolejowej), Kubisza, Kolejowa 8,10,12,13,13A,14,15,17, Korfantego (od skrzyżowania z ul. Bobrecką do skrzyżowania z ul. Kolejową).
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 12.07.2018r. od godz. 8:20 do czasu usunięcia awarii nastąpi przerwa w dostawie wody na ul. Orlej. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 10.07.2018r.od godz.14:00 do godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w obrębie ul: Kopernika, Poprzeczna, Mała Łąka, Łukowa.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 09.07.2018r. od godz. 20.30 do czasu usunięcia awarii nastąpi przerwa w dostawie wody na ul. Katowickiej od szkoły w kierunku Zamarsk, wraz z ulicami przyległymi.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 23.06.2018r. od godz. 10:00 do godz. 19:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie ul. Mała Łąka, Kopernika, Nad Olzą, Łąkowa. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 22.06.2018r. od godz. 10:00 do godz. 19:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie ul. Mała Łąka, Kopernika, Nad Olzą, Łąkowa. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z usuwaniem awarii na sieci wodociągowej w dniu 20.06.2018r. do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w obrębie Małej Łąki. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 19.06.2018r. od godz. 14:00 do godz. 20:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie ul.: Przepilińskiego, Powstańców Śląskich, Stawowa (od skrzyż. z ul. Cegielnianą w kierunku ronda) Cegielniana, Katowicka (od ronda do skrzyż. z ul. Wiejską) Jana Sarkandra, Filasiewicza, Moniuszki, Chopina, Hażlaska, Szymanowskiego, Liburnia, Folwarczna, Krzywa, Wysoka, Gołębia, Hławiczki, Gawlasa, św. Jerzego, Szymanowskiego, Bucewicza, Łukowa, Frysztacka (do skrzyż. z ul. Langera w kierunku ronda) - wszystkie wymienione ulice wraz z ulicami przyległymi.
Beczka z wodą pitną będzie podstawiona przy ul. Moniuszki 20 (obok pompowni).
Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 12.06.2018r. do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie ul. Gołębia, Wysoka, Ligonia, Hażlaska od skrzyżowania z ul Frysztacką do skrzyżowania z ul. Chopina wraz z ul. przyległymi. Beczka z wodą jest podstawiona na skrzyżowaniu ul. Hażlaskiej i św. Jerzego. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 22.05.2018 r.w godz. 9 – 13 nastąpią przerwy w dostawie wody w Cieszynie  dotyczy Mnisztwo , ZOR , oś. Jaworowy oraz ulic: Hallera, Sikorskiego, Puńcowska, Górna (od Pl. Poniatowskiego), Żwirki i Wigury wraz z ulicami przyległymi, - w godz. 9 – 17 dotyczy oś Podgórze, Podgórze 2, ul. Niemcewicza wraz z ul. przyległymi.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 22.05.2018 r.w godz. 9 – 13 nastąpią przerwy w dostawie wody w Cieszynie  dotyczy Mnisztwo , ZOR , oś. Jaworowy oraz ulic: Hallera, Sikorskiego, Puńcowska, Górna (od Pl. Poniatowskiego), Żwirki i Wigury wraz z ulicami przyległymi, - w godz. 9 – 17 dotyczy oś Podgórze, Podgórze 2, ul. Niemcewicza wraz z ul. przyległymi.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Krasnej w dniu 23.04.2018r. od godz. 14:00 do godz.19:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Krasnej w obrębie ul. Braci Miłosiernych, Mleczna, Kępna, Bielska od nr. 144 do 168.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 23.04.2018r. od godz. 11:30 do godz.14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w obrębie ul. Hallera (od ul. Dobrej do skrzyż. z ul. Kossak Szatkowskiej), Dobra, Widokowa, Jasna, Miła, Beskidzka (od strony Hallera).
Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 18.04.2018r. od godz. 9:00 do godz.12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w obrębie ul. Hallera (od ul. Dobrej do skrzyż. z ul. Kossak Szatkowskiej), Dobra, Jasna, Miła, Beskidzka (od strony Hallera). Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Pogórzu w dniu 29.03.2018r. od godz. 13:30 do 28.03.2018r. do godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulicy Łukowa i Krzywa górny odcinek. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Pogórzu w dniu 29.03.2018r. od godz. 14:00 do 28.03.2018r. do godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulicy Hallera ( od ul. Dobrej do skrzyż. z ul. Kossak Szatkowskiej), Dobra, Jasna, Miła, Beskidzka wraz z przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Pogórzu w dniach 27.03.2018r. od godz. 22:30 do 28.03.2018r. do godz. 1:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w: Cieszyn - Krasna, Cieszyn ul. Ustrońska, Spółdzielcza, Słowicza do torów kolejowych, Stawowa, Kościuszki, Bażancia, Bukowa, Zagrodowa, Topolowa, Brodzinskiego. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 26.03.2018r. w godz. 10-12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrebie ul.Bielskiej (od skrzyż. z ul. Wyższa Brama do skrzyż. z ul.Kolejową). Przerwa w dostawie wody w budynku ul. Bielska 3 potrwa od godz. 10 do godz. 20. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 21.03.2018r. do godz. 17:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w obrębie ulic: w obrębie ulicy Hallera ( od ul. Dobrej do skrzyż. z ul. Kossak Szatkowskiej). Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 27.02.2018r. od godz. 23:00 do dnia 28.02.2018r.do godz. ok. 6:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w obrębie ulic: Hażlaska od skrzyżowania z Frysztacką do skrzyżowania z Chopina, Gołębia, Ligonia, Wysoka wraz z przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Pogórzu w dniach 15.02.2018r. od godz. 23:00 do 16.02.2018r. godz. 1:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w: Godziszowie, Kisielowie, Gumna, Ogrodzona, Kostkowice, Pogórze, Górki, Cieszyn - Krasna, Cieszyn ul. Ustrońska, Spółdzielcza, Słowicza do torów kolejowych, Stawowa, Kościuszki, Bażancia, Bukowa, Zagrodowa, Topolowa, Brodzinskiego. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Pogórzu w dniach 15.02.2018r. od godz. 23:00 do 16.02.2018r. godz. 1:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w: Godziszowie, Kisielowie, Gumna, Ogrodzona, Kostkowice, Pogórze, Górki. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 2.02.2018r. od godz. 8:00 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w obrębie ulic: Chrobrego (od skrzyż. z Garncarską do skrzyż. z Bielską), Wyspiańskiego (od skrzyż. z Chrobrego do Kolejowej), Kubisza, Kolejowa 10,12,13,13A,14,15,17. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 01.02.2018r. od godz. 8:30 do godz. 10:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w rejonie ul.Rudowskiej, Północnej, Goździków, Irysów, Nasturcji, Stokrotek, Narcyzów, Wrzosów, Chabrów, Jaskrów. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 29.01.2018r. od godz. 9:00 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w okolicy Małej Łąki w Cieszynie. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 22.01.2018r. od godz. 8:00 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie ul. Liburnia 1,2a,4,5. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 12.01.2018r. od godz. 10:30 do godz. 13:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w rejonie ul.: Frysztacka (od skrzyż. z ul. Chemików do Pogwizdowa), Leśna, Bukowa, Zagrodowa, Miodowa, Topolowa, Akacjowa, Jodłowa, Zadworna. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 11.01.2018r. od godz. 8:00 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w rejonie ul.: Kossak Szatkowskiej( od ul. Siennej do ul. Morcinka), Staffa, Bogusławskiego. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 04.01.2018r. od godz. 9:00 do godz. 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie ul. PRZEPILIŃSKIEGO OD SKRZYŻ. Z UL. STAWOWĄ DO SKRZYŻ. Z UL. KONOPNICKĄ, STAWOWA OD SKRZYŻ. Z UL. PRZEPILIŃSKIEGO DO SKRZYŻ. Z UL. CEGIELNIANĄ,
SARKANDRA: 14, 24, 24A, 26, 27, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH: 1 - 22
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 04.01.2018r. od godz. 9:00 do godz. 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie ul. PRZEPILIŃSKIEGO OD SKRZYŻ. Z UL. STAWOWEJ DO SKRZYŻ. Z UL. KONOPNICKIEJ, STAWOWA OD SKRZYŻ. Z UL. PRZEPILIŃSKIEGO DO SKRZYŻ. Z UL. CEGIELNIANĄ,
SARKANDRA 14, 24, 24A, 26, 27.
Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 15.12.2017r. od godz. 14:00 do godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie Krasnej oraz Cieszyn ul. Sadowa wraz z ulicami przyległymi.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 13.12.2017r. od godz. 11:00 do godz. 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Niemcewicza, Kołłątaja.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 28.11.2017r. od godz. 8:00 do godz. 14:00 nastąpi przerwa lub chwilowe braki w dostawie wody w Cieszynie w obrębie ul.: PRZEPILIŃSKIEGO OD SKRZYŻ. Z UL. STAWOWEJ DO SKRZYŻ. Z UL. MAŁĄ,
STAWOWA OD SKRZYŻ. Z UL. PRZEPILIŃSKIEGO DO SKRZYŻ. Z UL. CEGIELNIANĄ,
SARKANDRA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, KONOPNICKIEJ,
WIEJSKA OD SKRZYŻ. Z UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH DO SKRZYŻ. Z UL. MAŁĄ,
OŚ. LIBURNIA: Ul. MONIUSZKI, SZYMANOWSKIEGO, KARŁOWICZA, MACIERZY SZKOLNEJ,
CHOPINA, ŚW. JERZEGO, BUCEWICZA, SŁONECZNA, PIĘKNA, WESOŁA, TUWIMA;
BUKOWA, ZAGRODOWA, TOPOLOWA, BAŻANCIA, MAJOWA OD NR 62 DO NR 100; ŁANOWA OD NR 4 DO NR 38.
Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 22.11.2017r. do godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Przepilińskiego ( od Stawowej do skrzyż. z ul.Małą), Stawowa( od Przepilińskiego do Cegielnianej), Sarkandra, Konopnickej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 14.11.2017r. do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Przepilińskiego ( od Stawowej do skrzyż. z ul.Małą), Stawowa( od Przepilińskiego do Cegielnianej), Sarkandra, Konopnickej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z remontem wodociągu w Cieszynie w dniu 6.11.2017r. od godz.9:00 do godziny 13:00 nastąpi przerwa lub ograniczenia w dostawie wody w Cieszynie w rejonie ulic:CHROBREGO(od Garncarskiej do Bielskiej),KUBISZA, WYSPIAŃSKIEGO,KORFANTEGO (OD SKRZYŻ. Z UL. BOBRECKĄ DO SKRZYŻ. Z UL .BIELSKĄ). Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 30.10.2017r. od godz. 15:00 do godz 19:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul: Przepilińskiego (od skrzyżowania z ul. Konopnickiej w górę),Skośnej,Złotej, Miedzianej,Kajzara,Hulki-Laskowskiego, Zielonej wraz z przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z remontem wodociągu w Cieszynie w dniu 2.11.2017r. od godz. 10:00 do godziny 18:00 nastąpi przerwa lub ograniczenia w dostawie wody w Cieszynie w rejonie ulic: CHROBREGO, KUBISZA, WYSPIAŃSKIEGO, KORFANTEGO OD SKRZYŻ. Z UL. BOBRECKĄ DO SKRZYŻ. Z UL. BIELSKĄ.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z remontem wodociągu w Cieszynie w dniu 24.10.2017r. od godz. 8:00 do godziny 14:00 nastąpi przerwa lub ograniczenia w dostawie wody w Cieszynie w rejonie ulic: Rzeźnicza, Łąkowa, Łączna ,Wałowa, Al. Piastowska, Poprzeczna, Mała Łąka, Nad Olzą, Kopernika. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 20.10.2017r. od godz. 11:00 do 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul: Korfantego od skrzyżowania z ul. Szybińskiego do skrzyżowania z ul. Bielską. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 19.10.2017r. od godz. 14:00 do 19:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul: Przepilińskiego, Stawowa, Sarkandra. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 19.10.2017r. od godz. 9:30 do 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul: Majowa, Łanowa, Bażancia. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 16.10.2017r. od godz. 9:00 do 19:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul: Łukowa, Krzywa.
 Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 16.10.2017r. od godz. 8:00 do 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul: Przepilińskiego, Marii Konopnickiej, Stawowa, Sarkandra.
Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 28.09.2017r. od godz. 9:00 do 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Narcyzów , Wrzosów , Chabrów , Stokrotek , Jaskrów , Tulipanów , Fiołków , Nasturcji , Irysów , Gożdzików , Miejska , Katowicka od nr 52 do 66 oraz Północna i Rudowska 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 25.09.2017r. od godz. 8:00 do 11:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Marklowicach w obrębie ul: Bukowej, Zagrodowej, Miodowej, Topolowej
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 18.09.2017 r. do godz. 9:00 do czasu usunięcia awarii nastąpi przerwa lub chwilowe braki w dostawie wody w obrębie stacji benzynowej Statoil oraz ul. Korfantego, Hajduka, Bobrecka.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 14.09.2017 r. od godz. 8:00 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Paderewskiego, Pochyła, Na Wzgórzu, Orzechowa wraz z przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z remontem wodociągu w Cieszynie w dniu 12.09.2017r. od godz. 14:00 do godziny 18:00 nastąpi przerwa lub ograniczenia w dostawie wody w Cieszynie w rejonie ulic: Rzeźnicza, Łąkowa, Wałowa, Al. Piastowska, Poprzeczna, Mała Łąka, Nad Olzą, Kopernika, Łąkowa. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 11.09.2017r. do godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Padarewskiego, Pieszej, Pochyłej Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 29.08.2017r. od godz. 9:00 do godziny 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w rejonie ulicy Katowickiej (od skrzyżowania z ul. Kamienną do skrzyżowania z ulicą Wiejską). Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 16.08.2017r. od godz. 9:30 do 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Przepilińskiego ( od skrzyż. z ul. Kajzara do wiaduktu ), część ul. Zamarskiej, Złota, Miedziana, część ul. Wiejskiej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 26.07.2017r. od godz. 9:00 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ul: KRZYWA 92,93,94,95,97, ŁUKOWA, FOLWARCZNA (OD SKRZYŻ. Z FRYSZTACKĄ DO SKRZYŻ. Z KRZYWĄ).     
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 19.07.2017r. od godz. 9:00 do godz. 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ul: Korfantego (od skrzyż. z ul. Kolejową do skrzyż. z ul. Bielską), Kolejowa 9, 11, Szybińskiego, Bielska 37, 41, 45.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 14.07.2017r. od godz: 10:00 do godz: 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w rejonie ulicy Tetmajera, Orkana 14, Sikorskiego 45,39,14a.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w nocy z 6 na 7.07.2017r. od godz. 22:00 do godz. 6:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: Tetmajera 6,9,11,13,15,17 oraz Orkana 14. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp.z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dn. 5.07.2017r. od godz. 8:00 do momentu usunięcia awarii nastąpią utrudnienia lub przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: Mickiewicza 2,4,6A i B, 8A i B, ul. Trzanowskiego 1,2,3,4 , ul.Strzelców Podhalańskich 1A i B,2A i B,3A i B,4A i B,5A i B,7A i B oraz ul. Puńcowska 27,29,31,33,35,38,A i B,40A i B. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 27.06.2017r. od godz. 9:00 do godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: Żwirki i Wigury 2, 4, 6, 8, Solna, Bielska 1A ,Górna 2, 17. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 23.06.2017r. od godz. 12:00 do godz. 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: Żwirki i Wigury 2, 4, 6, 8, Solna, Bielska 1A ,Górna 2, 17. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy

*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 9.06.2017r. od godz. 8:00 do godz. 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: Żwirki i Wigury 2, 4, 6, 8, Solna. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy

*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 8.06.2017r. od godz. 15:00 do godz. 19:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w rejonie ulicy Węgielnej, Kamiennej, Polnej, Dolnej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 7.06.2017r. od godz. 9:15 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w rejonie ulicy Towarowej, Sikorskiego od skrzyżowania z ul. Kasztanowa do skrzyżowania z ul. Górną. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 6.06.2017r. od godz. 15:30 do godz. 20:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w rejonie ulicy Węgielnej, Kamiennej, Polnej, Dolnej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 5.06.2017r. od godz: 10:00 do czasu usunięcia awarii nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w rejonie ulicy Jeżowej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 5.06.2017r. od godz: 8:00 do godz: 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w rejonie ulicy Tetmajera. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.     
                                                                                                            *
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 02.06.2017r. od godz. 9:00 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w rejonie ulicy Kościelna wraz z ulicami przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Spółka z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu 31.05.2017r. od godz: 10:30 do godz: 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Cieszyn w rejonie ulic: Brodzińskiego, Stawowa (na odcinku od strażnicy OSP do fabryki FACH). Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy. 
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Spółka z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 26.05.2017 może wystąpić obniżone ciśnienie lub chwilowe braki w dostawie wody w obrębie osiedla Piastowskiego.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 26.05.2017r. od godz. 9:00 do godz. 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie bloku przy ul.Kamienna 3 klatka A do H. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 25.05.2017r. od godz. 9:00 do godz. 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie osiedla Piastowskiego (ul: Skrajna, Kamienna, Węgielna, Polna, Motelowa, Gminna).
 Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
 Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 24.05.2017r. do godz. 18 :00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie osiedla Piastowskiego ( ul: Skrajna, Kamienna, Węgielna, Polna, Motelowa, Gminna ). Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 16.05.2017r. od godz. 14:00 do godz.17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie Krasnej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 16.05.2017r. do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulicy Siennej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 4.05.2017r. od godz. 14:30 do godz. 20:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulicy Katowickiej od skrzyżowania z ul. Zajęczą do ul. Szarotka wraz z ul. przyległymi.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z modernizacja sieci wodociąg. w Cieszynie w dniu 25.04.2017r. od godz. 9:00 do godz. 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: Sikorskiego ( od skrzyż. z ul. Kasztanową do ul. Górnej), Górna ( od skrzyż. z ul. Sikorskiego do ul. Mickiewicza), Żwirki i Wigury, Wojska Polskiego, Towarowa wraz z ul. przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 21.04.2017r. od godz. 14:00 do godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: Sikorskiego ( od skrzyż. z ul. Kasztanową do ul. Górnej), Górna ( od skrzyż. z ul. Sikorskiego do ul. Mickiewicza), Żwirki i Wigury, Wojska Polskiego, Towarowa wraz z ul. przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 20.04.2017r. od godz. 12:00 do godz. 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: Puńcowskiej (od skrzyżowania z Orzeszkowej w kierunku Jastrzębiej), Jastrzębiej, Odległej, Dębowej wraz z ul. przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 19.04.2017r. od godz. 14:00 do godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: Sikorskiego ( od skrzyż. z ul. Kasztanową do ul. Górnej), Górna ( od skrzyż. z ul. Sikorskiego do ul. Mickiewicza), Żwirki i Wigury, Wojska Polskiego, Towarowa wraz z ul. przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 7.04.2017r. od godz. 9:00 do 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: Bobrecka 17, 19, 21, 23, 26ABC, 28, Hajduka (Od Bobreckiej w kierunku PKP). Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 16.03.2017r. od godz. 8:00 do 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: BOBRECKA 17, 19, 21, 23, 26ABC, 28, HAJDUKA (OD BOBRECKIEJ W KIERUNKU PKP). Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy. 
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 15.03.2017r. od godz. 10:00 do 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: BOBRECKA 17, 19, 21, 23, 26ABC, 28, HAJDUKA (OD BOBRECKIEJ W KIERUNKU PKP).
Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 08.03.2017r. od godz. 18:00 do godz. 12:00 w dniu 09.03.2017 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: Sikorskiego ( od skrzyż. z ul. Kasztanową do ul. Górnej), Górna ( od skrzyż. z ul. Sikorskiego do ul. Mickiewicza), Żwirki i Wigury, Towarowa wraz z ul. przyległymi Informujemy iż w związku ze stopniem skomplikowania awarii i w konsekwencji długim okresem przerwy w zasilaniu w wodę, dzisiaj 08.03.17.(środa) w godz. 21-22 i jutro tj. 09.03.17.(czwartek) w godz. 5.30-7.00. zostanie czasowo przywrócone zasilanie w wodę. Dodatkowo do czasu usunięcia awarii, zostanie podstawiony beczkowóz na ul. Górna 21 (Intermarche). Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 8.03.2017r. od godz. 9:00 do godz. 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulicy Beskidzka wraz z przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. 
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci telekomunikacyjnej po stronie operatora, telefon całodobowy 994 jest czasowo nieaktywny. W związku z tym do czasu usunięcia usterki przez operatora sieci telekomunikacyjnej, prosimy korzystać z numerów stacjonarnych:
 (33) 854 22 44
 (33) 854 34 96
 (33) 854 25 73
 Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 16.02.2017r. od godz. 9:30 do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: Mała Łąka, Łąkowa, Frysztacka 91, 93a - wraz z sąsiednimi posesjami na tej ulicy. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 06.02.2017 r. od godz. 9:00 do godz. 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: Jasnej, Miłej, Dobrej, Beskidzkiej.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 26.01.2017r. od godz. 15:00 do godz. ok. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: Moniuszki, św. Jerzego Szymanowskiego wraz z przyległymi.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 26.01.2017r. od godz. 23:00 do dnia 27.01.2017r. do godz. 6:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie Cieszyn-Mnisztwo dotyczy ul. Słowicza (od skrzyż. z ul. Hallera do torów kolej.) i wszystkie ul. boczne.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 19.01.2017r. od godz. 15:00 do ok. godz. 18:00 nastąpi przerwa lub chwilowe braki w dostawie wody w rejonie ul. Stawowa, Sarkandra, Przepilńskiego - wraz z przyległymi.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 17.01.2017r. od godz. 8:00 do godz.11:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie dzielnicy Mała Łąka. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 11.01.2017r. do godz. 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ul: Bucewicza, Tuwima, Piękna, Filasieicza, Zakątek.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 10.01.2017r. od godz. 9:00 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie Małej Łąki.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 20.12.2016r. od godz. 8:00 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: Sadowa, Kwiatowa, Czereśniowa, Wiśniowa, Ustrońska do nr 45.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 15.12.2016r. do godz. 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: FRYSZTACKA (OD Ul. KRĘTEJ DO TORÓW KOLEJ.) ,ŁADNA, MAJOWA (OD FRYSZTACKIEJ DO BAŻANCIEJ), BAŻANCIA, KRĘTA, MOKRA, MOTOKROSOWA, BUKOWA, ZAGRODOWA, TOPOLOWA, ŁANOWA DO NR. 29.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 14.12.2016r. od godz. 17:30 do chwili usunięcia awarii nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: ul. Beskidzkiej, Miłej, Dobrej, Jasnej.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 18.12.2016r. od godz. 10:00 do 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: BOBRECKA 11,15,17,19,21,22,23,25,26ABC,28, KORFANTEGO (OD SKRZYŻ. Z KOCHANOWSKIEGO DO UL. KOLEJOWEJ), HAJDUKA(OD BOBRECKIEJ W KIERUNKU PKP), GARNCARSKA, GÓRNY RYNEK 2,4,5, KOLEJOWA 8
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 15.12.2016r. od godz. 8:00 do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: ul. FRYSZTACKA 138; 139; 145; 148; 150; 152; MAJOWA (OD. FRYSZTACKIEJ DO BAŻANCIEJ); BAŻANCIA; ŁANOWA OD MAJOWEJ DO NR 29.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 13.12.2016r. od godz. 8:00 do godz. 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: FRYSZTACKA (OD Ul. KRĘTEJ DO TORÓW KOLEJ.), ŁADNA, MAJOWA (OD FRYSZTACKIEJ DO BAŻANCIEJ), BAŻANCIA, KRĘTA, MOKRA,
MOTOKROSOWA, BUKOWA, ZAGRODOWA, TOPOLOWA, ŁANOWA DO NR. 29.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 02.12.2016r. od godz. 00:00 do momentu usunięcia awarii nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: Skrajnej (bloki10-25), Gminnej i Motelowej.
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 29.11.2016r. od godz. 13:00 do godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: Majowa od skrzyżowania z ul. Katowicką do ul. Bażanciej, wraz z ulicami przyległymi.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 23.11.2016r. od godz. 8:00 do godz. 14:00 nastąpi przerwa lub chwilowe braki w dostawie wody w rejonie ulic: Zajęcza, Mysia, Jeżowa, Wiewiórcza, Borsucza, Majowa (od nr 110).
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 22.11.2016r. od godz 14:00 do godz. 15:00 nastąpi przerwa lub chwilowe braki w dostawie wody w rejonie ulic Peplińskiego, Kościuszki.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 17.11.2016r.(czwartek) od godz 8:00 do godz. 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na oś. Liburnia w Cieszynie w obrębie ulic: Chopina, Św. Jerzego, Szymanowskiego 1,2,3,5,7,8, Moniuszki 3,5,6,7,8,13, Hławiczki, Gawlasa, Karłowicza, 1,3,5,6, Filasiewicza 9,11, Macierzy Szkolnej 1,3,5. Beczkowóz będzie podstawiony w okolicy SP2 przy Szymanowskiego 7.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 15.11.2016r. od godz. 8:30 do ok.  godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Bocianiej, Kukułczej, Przepiórczej i Żurawiej 3 i 5.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z usuwaniem awarii w Cieszynie w dniu 09.11.2016r. od godz.14:00 do godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.:Chopina do nr. 35 wraz z blokami, św. Jerzego, Szymanowskiego 3, Moniuszki 6, 8, 13, 15. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 26.10.2016r. od godz.10:00 do godz. 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Hallera od skrzyż. z ul. E. Orzeszkowej do skrzyż. z ul. Słowiczą, Odległa od skrzyż. z ul. Hallera do nr. 35 , Orla, Słowicza z ul. bocznymi, Jastrzębia 28.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 19.10.2016r. od godz.10:00 do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Odległej (od skrzyżowania z ul. Hallera do budynku nr 35).
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 18.10.2016r. od godz.9:00 do godz. 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Moniuszki 14,16,18.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 10.10.2016r. od godz.13:00 do godz. 19:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Frysztackiej (od torów kolejowych do ul. Akacjowej – lewa strona drogi w kierunku Pogwizdowa), Zagrodowej, Topolowej, Bukowej, Leśnej, Akacjowej, Dworcowej.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 6.10.2016r. od godz. 9:00 do ok. 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Cieszyn dotyczy ul. Hallera 62, 64, 66, 68 ,72 ,74 ,91 ,93 ,95 ,99 ,101 , 107, 109, ul.Dobra 1, oraz przerwa lub ograniczenia w dostawie wody w Cieszynie w dniu 6.10.2016r. od godz. 9:00 do ok. 16:00 dotyczy ul. Od skrzyżowania ul. Hallera/ E. Orzeszkowej w kierunku Mnisztwa z ul. bocznymi, ul. Słowicza z ul. bocznymi do torów kolejowych.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 5.10.2016r. od godz. 14:00 do ok. 20:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Cieszyn w obrębie ul. Borsucza, Mysia, Jeżowa, Wiewiórcza, Zajęcza od ul. Katowickiej do ul. Jeleniej oraz spadek ciśnienia lub braki w dostępie do wody w obrębie ulicy Majowej od ul. Bażanciej do ul. Katowickiej.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 22.09.2016r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 8:30 do godz. 12:00 w rejonie ul. Moniuszki 14.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 19.09.2016r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 14:30 do godz. 17:30 w rejonie ul. Stawowej (od strażnicy do fabryki Fach), Brodzińskiego
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z wymianą przyłącza wody do bloku nr 21 przy ul. Brożka w Cieszynie w dniu 05.09.2016 r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 8:00 do godz. 12:00 w rejonie ul:Brożka 19, 21, 23, 25, Karola Stryi 16A.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 29.08.2016r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 15 do godz. 18:00 w miejscowości Cieszyn w rejonie ul: Orkana, Tetmayera.
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 24.08.2016r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 14:00 do godz. 20:00 w miejscowości Cieszyn w rejonie ul: Mickiewicza 2, 4, 6A B,Trzanowskiego 1, 2, 3, 4; Strzelców Podhalańskich 1A B, 2A B, 3A B, 4A B, 5A B, 7A B, Puńcowska 27, 29, 31, 33, 35, 38A B, 40A B , Śniegonia 2,4, Tomanka 1.
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 18.08.2016r. nastąpi przerwa w dostawie wody do godz. 11:00 w miejscowości Cieszyn w rejonie ul. Hażlaskiej wraz z ulicami przyległymi.
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 14.07.2016 r. nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Cieszyn w rejonie ulic: Przepilińskiego, Mała, Hulki-Laskowskiego wraz z przyległymi od godz: 15:00 do godz: 19:00.
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 08.07.2016 r. nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Cieszyn w rejonie ulic: Liburnia, Bobrecka 27, 29, Sarkandra 6, 8, 10, 12, 32A od godz: 7:00 do godz: 12:00.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 07.07.2016 r. nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Cieszyn w rejonie ulic: Stawowa od nr. 19 do skrzyżowania z ul Konopnicką, ul. Sarkandra , od godz: 10:00 do godz: 18:00.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 07.07.2016 r. nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Cieszyn w rejonie ulic: św. Jerzego, Chopina, Moniuszki, Szymanowskiego od godz. 8:00 do momentu usunięcia awarii.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 07.07.2016 r. od godz. 9:00 do godz. 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w rejonie Błogocic oraz dolnych odcinków ul. Dębowej, Sosnowej i Błogockiej. 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na magistrali wodociągowej w Cieszynie dzisiaj, t.j. 04.07.2016r. w godz. 9:30-18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Osiedle Liburnia, Moniuszki, Szymanowskiego, Macierzy Szkolnej , Filasiewicza , Chopina, Karłowicza, Św. Jerzego, Frysztacka - do krzyża wraz z przyległymi ulicami Majowej, Bucewicza, Piękna, Tuwima, Słoneczna, Wesoła, Krzywa Jednocześnie
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp z o.o w Ustroniu informują ze w związku z awaria na rurociągu w Cieszynie w dniu 24.06.2016 nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 10.00 do godz. 16.00 w rejonie dzielnic Błogocic.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 24.06.2016r. od godz. 9:00 do godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: HALLERA OD SKRZYŻ. Z UL. BESKIDZKĄ DO UL. WIELODROGA, E. ORZESZKOWEJ 5,6,7,8,9,10,10A, 11,12,14, SŁOWICZA OD SKRZYŻ. Z UL. HALLERA DO TORÓW KOLEJ., ODLEGŁA OD NR 1 DO 37, ORLA,BOCIANIA,ŻURAWIA, KUKUŁCZA, SOKOLA, SOWIA, JASKÓŁCZA, KRUCZA,WRONIA,WIELODROGA, MYŚLIWSKA, JASTRZĘBIA 18
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 16.06.2016r. do godz..16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie- Krasnej w obrębie ul. Bielskiej wraz z ulicami przyległymi
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 19.05.2016 r. od godz. 14:00 do godz. 18:00 nastąpią ograniczenia oraz braki w dostawie wody w obrębie Cieszyn Zamarski
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 18.05.2016 r. od godz. 15:00 do godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Słowiczej wraz z ulicami przyległymi.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Spółka z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 16.05.2016 r. od godz. 10.30 do godz.12.30, nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Rudowskiej, Północnej, Stokrotek, Narcyzów, Nasturcji, Wrzosów, Irysów, Goździków, Chabrów, Jaskrów, Tulipanów, Fiołków.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 09.05.2016r. od godz. 9:00 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Frysztacka, Krzywa, Folwarczna, Łukowa, Heczki, Singera.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Spółka z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci energetycznej w Cieszynie w dniu 22.04.2016 r. od godz. 13.30 do momentu przywrócenia zasilania w energię, nastąpią ograniczenia w dostawie wody(możliwe chwilowe braki) w dzielnicach Cieszyna: Pastwiska i Kalembice, osiedle Piastowskie, ul. Zamarska, ul. Przepilińskiego od skrzyż. z ul. Małą do ul. Pikiety, Wiejska od skrzyż. Z Małą do Złotej, Skośna, Mała, Złota, Miedziana, Hulki-Laskowskiego, Kajzara, Filipowicza, Kościuszki, Zielona, Łagodna, Hażlaska od skrzyż. z ul. Jabłonną do ul. Chopina, Kościelna z ul. przyległymi, Majowa z ul. przyległymi, Zajęcza z ul. przyległymi, Łanowa z ul. przyległymi, Rudowska z ul. przyległymi, Pikiety, Szarotka.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 15.04.2016 r. do godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.Zielonej, Łagodnej, Granicznej nr 55.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 14.04.2016 r. od godz. 7.30 do 11:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Stawowej od skrzyżowania z ul. Katowicką do skrzyżowania z ul. Cegielnianą, Sarkandra, Przepilińskiego (od skrzyżowania z ul. Stawową do skrzyżowania z ul. Małą).
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 06.04.2016 r. od godz. 9.00 do 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Dyboskiego blok nr.: 14 a, 14b, 16.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 4.04.2016 r., nastąpi przerwa w dostawie wody w budynkach przy ul. Bobka 5a, 5b w godz. 10-12; Bobka 7 w godz. 12-14; Bobka 9A, 9B w godz. 14-16, oraz w dniu 5.04.2016 r. w godz. 10-16 ul: Bobka 5A, 5B, 7, 9A, 9B.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 31.03.2016 r. od godz. 14.00 do 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: MICKIEWICZA 2, 4, 6A B, 8A B; TRZANOWSKIEGO 1, 2, 3, 4,STRZELCÓW PODCHALAŃSKICH 1A B, 2A B, 3A B, 4A B, 5A B, 7A B,PUŃCOWSKA 27, 29, 31, 33, 35, 38A B, 40A B.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Spółka z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami remontowymi na sieci wodociągowej w dniu 16/17.03.2016 r. w godz. 21.00 – 6.00 nastąpią ograniczenia w dostawie wody (możliwe chwilowe braki) w dzielnicach Cieszyna:
Pastwiska i Kalembice, osiedle Piastowskie, ul. Zamarska, ul. Przepilińskiego od skrzyż. z ul. Małą do ul. Pikiety, Wiejska od skrzyż. Z Małą do Złotej, Skośna, Mała, Złota, Miedziana, Hulki-Laskowskiego, Kajzara, Filipowicza, Kościuszki, Zielona, Łagodna, Hażlaska od skrzyż. z ul. Jabłonną do ul. Chopina, Kościelna z ul. przyległymi, Majowa z ul. przyległymi, Zajęcza z ul. przyległymi, Łanowa z ul. przyległymi, Rudowska z ul. przyległymi, Pikiety, Szarotka.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 18.02.2016r. od godz. 10:30 do 11:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Stawowej od skrzyżowania z ul. Katowicką do skrzyżowania z ul. Cegielnianą, Sarkandra, Przepilińskiego (od skrzyżowania z ul. Stawową do skrzyżowania z ul. Małą).
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 19.01.2016 r. nastąpi przerwa w dostawie wody do godz. 13.00 w obrębie os. Liburnia w Cieszynie Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy. 
 *
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 13.01.2016 r. od godz. 13.30 do 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Tuwima.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami remontowymi na sieci wodociągowej w dniu 13/14.01.2016 r. w godz. 21.00 – 6.00 nastąpią ograniczenia w dostawie wody (możliwe chwilowe braki) w dzielnicach Cieszyna:
Pastwiska i Kalembice, osiedle Piastowskie, ul. Zamarska, ul. Przepilińskiego od skrzyż. z ul. Małą do ul. Pikiety, Wiejska od skrzyż. Z Małą do Złotej, Skośna, Mała, Złota, Miedziana, Hulki-Laskowskiego, Kajzara, Filipowicza, Kościuszki, Zielona, Łagodna, Hażlaska od skrzyż. z ul. Jabłonną do ul. Chopina, Kościelna z ul. przyległymi, Majowa z ul. przyległymi, Zajęcza z ul. przyległymi, Łanowa z ul. przyległymi, Rudowska z ul. przyległymi, Pikiety, Szarotka.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 08.01.2016r. od godz. 12:00 do 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Stawowej od skrzyżowania z ul. Katowicką do skrzyżowania z ul. Cegielnianą, Sarkandra, Przepilińskiego (od skrzyżowania z ul. Stawową do skrzyżowania z ul. Małą). 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 23.12.2015r. od godz. 8.00 do 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody lub będą miały miejsce okresowe spadki ciśnienia wody w obrębie ul. Bielskiej (od skrzyżowania z ul. Sadową) wraz z ulicami przyległymi do ul. Granicznej.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 18.12.2015r. od godz. 9.30 do11:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Popiołka (bloki o numerach od 1 do 10)
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 11.12.2015r. od godz. 08:30 do 10:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Krzywej i ul. Łukowej w Cieszynie
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 04.12.2015r. od godz. 08:00 do 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Stawowej od skrzyżowania z ul. Katowicką do skrzyżowania z ul. Cegielnianą, Sarkandra, Przepilińskiego (od skrzyżowania z ul. Stawową do skrzyżowania z ul. Małą). 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 01.12.2015r. od godz. 14.00 do 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic. Paderewskiego (od nr 15 w górę), Przechodnia, Pochyła, Na Wzgórzu, Orzechowa, Lipowa.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 02.12.2015r. od godz. 9:00 do 17:00 nastąpi przerwa lub ograniczenia w dostawie wody. Przerwa nastąpi w obrębie ulic: - Stawowej (od skrzyż. z ul. Przepilińskiego do skrzyż. z ul. Cegielnianą) - Przepilińskiego (od skrzyż. z ul. Stawową do skrzyż. z ul. Małą) - Sarkandra 24, 24A - Powstańców Śląskich Przerwa lub ograniczenia w dostawie wody nastąpi w obrębie ulic: Cieszyn - Moniuszki - Chopina - św. Jerzego - Szymanowskiego - Karłowicza - Macierzy Szkolnej - Hławiczki - Gawlasa - Filasiewicza - Bucewicza - Tuwima - Piękna - Słoneczna - Liburnia - Frysztacka (wraz z bocznymi) - Krzywa - Bukowa - Topolowa - Zagrodowa - Miodowa - Majowa (od ul. Frysztackiej do Bażanciej) - Bażancia
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej Cieszynie w dniu 02.12.2015 od godz. 9:00 do godz.17:00, nastąpi przerwa w dostawie wody w budynkach w Cieszynie przy ul. Żeromskiego, Reymonta, Łowieckiej, Myśliwskiej, Ptasiej, Kasprowicza
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 18.11.2015r. od godz. 9.00 do 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Chrobrego, ul. Bielskiej (budynki o numerach od 1 do 22).
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 17.11.2015r. od godz. 9.00 do 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Reymonta(budynki o numerach od 3 do 15).
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 10.11.2015r. od godz. 8.00 do 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Górnej, Żwirki i Wigury, Sikorskiego wraz z ulicami przyległymi
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej Cieszynie w dn. 15.10.2015 od godz.9:00 do godz.14:00, nastąpi przerwa w dostawie wody w budynkach w Cieszynie przy ul. Reymonta.
*
WODOCIĄGI ZIEMI CIESZYŃSKIEJ SPÓŁKA Z O.O. W USTRONIU INFORMUJĄ, ŻE W ZWIĄZKU Z PRACAMI REMONTOWYMI NA SIECI WODOCIĄGOWEJ W DNIU 08/09.10. 2015 r. W GODZ. 21.00 – 6.00 NASTĄPIĄ OGRANICZENIA W DOSTAWIE WODY(MOŻLIWE CHWILOWE BRAKI) W DZIELNICACH CIESZYNA: PASTWISKA I KALEMBICE, OSIEDLE PIASTOWSKIE, UL. ZAMARSKA, UL. PRZEPILIŃSKIEGO OD SKRZYŻ. Z UL. MAŁĄ DO UL. PIKIETY, WIEJSKA OD SKRZYŻ. Z MAŁĄ DO ZŁOTEJ, SKOŚNA, MAŁA, ZŁOTA, MIEDZIANA, HULKI-LASKOWSKIEGO, KAJZARA, FILIPOWICZA, KOŚCIUSZKI, ZIELONA, ŁAGODNA, HAŻLASKA OD SKRZYŻ. Z UL. JABŁONNĄ DO UL. CHOPINA, KOŚCIELNA Z UL. PRZYLEGŁYMI, MAJOWA Z UL. PRZYLEGŁYMI, ZAJĘCZA Z UL. PRZYLEGŁYMI, ŁANOWA Z UL. PRZYLEGŁYMI, RUDOWSKA Z UL. PRZYLEGŁYMI, PIKIETY, SZAROTKA.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 06.10.2015 od godz. 9:00 do godz.15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Żeromskiego, Reymonta, Łowieckiej, Myśliwskiej, Ptasiej, Kasprowicza.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 02.10.2015r. od godz. 8:00 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie dzielnicy Mała Łąka.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 30.09.2015r. od godz. 15:00 do 20:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Stawowej (od skrzyż. z ul. Przepilińskiego do skrzyż. z ul. Cegielnianą), Sarkandra, Przepilińskiego (od skrzyż.z ul. Stawową do skrzyż. z ul. Małą).
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej Cieszynie w dn. 29.09.2015 od godz.12:00 do godz.14:00, nastąpi przerwa w dostawie wody w budynkach w Cieszynie przy ul. Reymonta.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej Cieszynie w dn.28.09.2015 od godz.12:00 do godz.16:00, nastąpi przerwa w dostawie wody w budynkach w Cieszynie przy ul. Żeromskiego, Reymonta, Łowieckiej, Myśliwskiej, Ptasiej, Kasprowicza.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej Cieszynie w dn.21.09.2015 od godz.10:00 do godz.13:00, nastąpi przerwa w dostawie wody w budynkach w Cieszynie przy ul. Majowej, Bażanciej, Łanowej.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej Cieszynie w dn.16.09.2015 od godz.9:00 do godz.11:00, nastąpi przerwa w dostawie wody w budynkach w Cieszynie przy ul. Żeromskiego, Reymonta, Łowieckiej, Myśliwskiej, Ptasiej, Kasprowicza.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 14.09.2015r. od godz. 10:30 do 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w budynkach przy ul.: Stawowej, Działkowej, Brodzińskiego oraz części budynków przy ul. Ustrońskiej.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 14.09.2015r. od godz. 08:30 do 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w budynkach przy ul.: Puńcowskiej, Spacerowej, Pieszej, Pogranicznej, Beskidzkiej, Kresowej, Otwartej, Orzeszkowej, Odległej, Jastrzębiej oraz Dębowej.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 07.09.2015r. od godz. 10:45 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Sikorskiego (od skrzyżowania z ul. Kasztanową do skrzyżowania z ul. Górną), ul. Górnej, pl. Poniatowskiego, Wojska Polskiego, ul. Żwirki i Wigury.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 01.09.2015r. od godz. 8:00 do 16:00 nastąpi: -przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Harcerskiej, ul. Ustrońskiej, ul. Słowiczej (od ul. Ustrońskiej do torów kolejowych), Wroniej, Siennej - obniżone ciśnienie z okresowymi brakami wody w Cieszynie- Krasnej w obrębie ul. Bielskiej wraz z ulicami przyległymi, ul. Braci Miłosiernych, ul. Mleczna.
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 25.08.2015r. od godz. 18:00 do godz. 21:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Mała Łąka ( od skrzyżowania z ul. Łąkową w kierunku Marklowic), ul. Frysztacka nr 91-93.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 20.08.2015r. od godz. 9:00 do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie os. Podgórze.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 20.08.2015r. od godz. 8:00 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Stawowej (od skrzyżowania z ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Bielską), wraz z ulicami przyległymi oraz od godz. 9:00 do godz. 12:00 w obrębie ul.: Brożka 19,21,22,23,24,25, Stryi 16a.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 18.08.2015r. od godz. 15:00 do godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Kościelna, Zajęcza, Lisia, Królicza, Wilcza, Jelenia, Hażlaska 59, 61, 124, 137, 141, 143, 145, 149, 153, 155.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 27.07.2015r. od godz. 9:00 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Filasiewicza (nr: 25, 27, 31, 33, 35, 38A, 46, 46C, 47, 48, 51) , Bucewicza, Tuwima, Piękna, Słoneczna, Wesoła.

*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 23.07.2015r. od godz. 8:30 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Filasiewicza, Zakątek, Macierzy Szkolnej (budynki jednorodzinne), Bucewicza, Tuwima, Piękna, Słoneczna, Wesoła.

*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 22.07.2015r. od godz. 14:00 do 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Kościelnej.

*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 20.07.2015r. od godz. 7:30 do 12:00nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie os. Liburnia z wyjątkiem wieżowców przy ul. Moniuszki.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 16.07.2015r. od godz. 14:00 do 19:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Stawowej (od skrzyż. z ul. Katowicką do skrzyż. z ul. Cegielnianą), Sarkandra, Przepilińskiego (od skrzyż.z ul. Stawową do skrzyż. z ul. Małą).
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 16.07.2015r. od godz. 6:00 do 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Stawowej (od skrzyż. z ul. Przepilińskiego do skrzyż. z ul. Cegielnianą), Sarkandra.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w dniu 14/15. 07. 2015 r. w godz. 18.00 – 6.00 nastąpi przerwa w dostawie wody i ograniczona dostawa wody ze słabszym ciśnieniem w dzielnicy miasta Cieszyna: Pastwiska i Kalembice, Osiedle Piastowskie, ul. Zamarska, ul. Przepilińskiego od skrzyż. z ul. Małą do ul. Pikiety, Wiejska od skrzyż. z Małą do Złotej, Skośna, Mała, Złota, Miedziana, Filipowicza, Hulki-Laskowskiego, Kajzara, Kościuszki, Zielona, Łagodna, Hażlaska od skrzyż. z ul. Jabłonną do ul. Chopina, Kościelna z ul. przyległymi, Majowa z ul. przyległymi, Zajęcza z ul. przyległymi, Łanowa z ul. przyległymi, Rudowska z ul. przyległymi, Pikiety, Szarotka. przerwa i ograniczona dostawa wody ze słabszym ciśnieniem ma związek z pracami remontowymi na sieci wodociągowej.
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 08.07.2015r. od godz. 13:30 do 15:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie- Krasnej w obrębie ul.Bielskiej wraz z ulicami przyległymi.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 01.07.2015r. od godz. 15:00 do 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Działkowej.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 24.06.2015r. od godz. 8:00 do 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Błogocka (od skrz. z ul. Kasztanowa do skrz. z Pl. Poniatowskiego), Stalmacha (od. skrz. z Pl. Poniatowskiego do skrz. z ul. Kś. Świeżego).
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 22.06.2015r. od godz. 15:00 do 19:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Stawowej (od skrzyż. z ul. Przepilińskiego do skrzyż. z ul. Kościuszki), Sarkandra.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 19.06.2015r. od godz. 17:00 do 22:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Stawowej (od skrzyż. z ul. Katowicką do skrzyż. z ul. Kościuszki), Sarkandra, Przepilińskiego (od skrzyż.z ul. Stawową do skrzyż. z ul. Małą).
                                               
*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 15.06.2015r. od godz. 11:00 do 20:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Kubisza, Kolejowej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
 *
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie Marklowicach, w dniu 11.06.2015r. od godz. 9:00 do 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Marklowicach w obrębie ul.: Zagrodowej, Miodowej, Jodłowej, Zadwornej.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 10.06.2015r. od godz. 15:00 do 19:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Hażlaskiej (od nr 22 do nr 73), Słonecznej, Wesołej, Pięknej, Tuwima, Radosnej, Górny Chodnik i przyległych ulic.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 9.06.2015r. od godz. 11:00 do 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w budynkach przy ul.: Błogockiej, Stalmacha, Górnej oraz przyległych do nich.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 28.05.2015r. od godz. 8:00 do 11:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w budynkach przy ul.: Hallera (od skrzyżowania z ul. Górną, do skrzyżowania z ul. Kossak-Szatkowskiej) oraz przy ul. Rajskiej, Krótkiej, Jaworowej.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 26.05.2015r. od godz. 12:00 do 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w budynkach przy ul.: Złotej (od skrzyżowania z ul. Miedzianą w kierunku Wiejskiej) oraz Wiejskiej powyżej nr 51.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 20.05.2015r. od godz. 14:00 do 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Puńcowskiej, Spacerowej, Pieszej, Pogranicznej, Beskidzkiej, Kresowej, Otwartej, Orzeszkowej, Odległej, Jastrzębiej oraz Dębowej
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 13.05.2015r. od godz. 11:00 do 16:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulicy Rudowskiej 50,50a,51,54,54a,60,62,64,71,72,74
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 29.04.2015r. od godz. 9:00 do 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Hażlaskiej (od nr 22 do skrzyżowania z ul. Jabłonną), Słonecznej, Wesołej, Pięknej, Tuwima, Radosnej, Górny Chodnik i przyległych ulic.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 13.04.2015r. od godz. 14:00 do 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Frysztackiej (od. skrzyżowania z ul. Hażlaską do ul. Ładnej) wraz z ulicami przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 25.03.2015r. od godz. 09:00 do godz. 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie Puńcowa, Błogocic, Dzięgielowa, ul. Błogocka(od skrzyżowania z ul. Kasztanową w kierunku Al. Łyska), ul. Sikorskiego 50, 52, 54, 56, ul. Prusa 2,6.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 20.03.2015r. od godz. 11:00 do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie Krasnej.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 19.03.2015r. od godz. 10:30 do godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Puńcowskiej (od skrzyżowania z ul. Tysiąclecia do ul. Jastrzębiej wraz z ulicami przyległymi).
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 18.03.2015r. od godz. 9:00 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Dąbrowskiego.
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 16.03.2015 od godz. 21:00 do godz. 13:00 dn. 17.03.2015 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Bielskiej (od przedszkola do Canea - skrzyżowanie Ustrońska),a w dniu 18.03.2015 w związku z przekładką Ø 250 w Cieszynie ul.Bucewicza/Szymanowskiego  od godz. 10:00 do godz. 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.SZYMANOWSKIEGO 10,12,14, BUCEWICZA 25A, MONIUSZKI 14, 16, 18, 24, 26, 22, FRYSZTACKA 53, 57, 59, 60, 63, 65, MAJOWA OD SKRZYŻOWANIA Z UL. FRYSZTACKĄ DO BAŻANCIEJ, BAŻANCIA, BUKOWA, ZAGRODOWA, TOPOLOWA, MIODOWA.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 13.03.2015r. od godz. 8:00 do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Folwarcznej, ul. Łukowej.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 09.03.2015r. od godz. 10:00 do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. GÓRNA 20, 22, 24, 30, 32, 34, 36, ŻWIRKI I WIGURY (BLOKI MIESZKALNE), SIKORSKIEGO 1, 1C, 3, 5, 7, PLAC PONIATOWSKIEGO 9.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 25.02.2015r. od godz. 11:00 do godz. 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Przepilińskiego (od ul. Kajzara w Górę do mostu), Złota, Zaciszna, Miedziana, Wiejska 58 ,59, 65, 66, 69, 70.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku przerwą w dostawie energii elektrycznej w Cieszynie, w dniu 24.02.2015r. od godz. 9:00 do godz. 11:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie: Osiedle Piastowskie, ul. Skrajna, Kalembice, Pastwiska, ul. Zamarska, Przepilińskiego i ul. boczne od skrz. z ul. Małą w górę, ul. Hulki-Laskowskiego, Wiejska od ul. Skośnej w górę, Katowicka z ul. bocznymi (powyżej cmentarza komunalnego), Pikiety, Łanowa, Wrzosów, Rudowska, Majowa, Kościelna, Zajęcza z ul. bocznymi, Hażlaska (od Jabłonnej do ul. Bucewicza), Jabłonna, Motelowa.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 05.02.2015r. od godz. 12:00 do godz. 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie w obrębie ul.Bielskiej - od przedszkola do sklepu Canea.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 03.02.2015r. od godz. 14:00 do godz. 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie Rynku - pierzei zachodniej.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 15.01.2015r. od godz. 10:30 do godz. 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie: Osiedla Podgórze, ul. Kossak-Szatkowskiej, Morcinka, Brożka, Popiołka.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z usuwaniem awarii na magistrali wod. Ø 500 dnia 14.01.2015r (środa) mogą wystąpić okresowe spadki ciśnienia wody połączone z przerwami w dostawie wody w godz. 8.00-12.00 w Cieszynie. 
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 12.01.2015r. od godz. 14:00 do godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Bielska (wraz z ulicami przyległymi) od nr 73 w kierunku ulicy Ustrońskiej.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 18.12.2014r.
- od godz. 9:00 do godz. 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Stawowa nr 1-5, 7-9, 11 i 13;
- od godz. 9:00 do godz. 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Dębowa (od skrz. z ul. Otwartą do skrz. z ul. Spacerową), Długa (w stronę Puńcowa).
- od godz. 13:00 do godz. 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie dzielnicy Mnisztwo.
 
 
Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 11.12.2014r. od godz. 8:00 do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Odległa, Filasiewicza, Macierzy Szkolnej, Zakątek, Bucewicza, Tuwima, Piękna, Słoneczna, Wesoła, Partyzantów.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 04.12.2014r. od godz. 9:00 do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Solna, Żwirki i Wigury, Filasiewicza, Macierzy Szkolnej, Zakątek, Bucewicza, Tuwima, Piękna, Słoneczna, Wesoła, Partyzantów, Katowicka (od ronda z ul. Liburnia do cm. komunalnego).
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 02.12.2014r. od godz. 10:00 do godz. 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie os.: Podgórze, Zor, Mnisztwo, ul.: Hallera i boczne, Puńcowska i boczne, Kossak-Szatkowskiej, Morcinka, Jastrzębia, Dębowa, Słowicza i boczne, Na Wzgórzu.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 21.11.2014r. od godz. 8:00 do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Odległa. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 20.11.2014r. od godz. 8:00 do godz. 11:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Mała Łąka, Mostowa, Kopernika, Sportowa, Nad Olzą, Łąkowa, Aleja Piastowska, Rzeźnicza. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
 
*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 19.11.2014r. od godz. 9:00 do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Górna (od skrzyżowania z Pl. Poniatowskiego do ul. Wyższa Brama), Solna, Żwirki i Wigury. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 14.11.2014r. od godz. 10:30 do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Górna (od skrzyżowania z Pl. Poniatowskiego do ul. Wyższa Brama), Solna, Żwirki i Wigury. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 13.11.2014r. od godz. 10:00 do godz. 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Górna (od skrzyżowania z Pl. Poniatowskiego do ul. Wyższa Brama), Solna, Żwirki i Wigury. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 07.11.2014r. od godz. 12:30 do godz. 19:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Górnej (od skrzyżowania z Pl. Poniatowskiego do ul. Wyższa Brama), Solnej, Żwirki i Wigury.

Na czas prowadzonych prac, w rejonie ul. Solnej, zostanie podstawiony samochód z zastępczym punktem poboru wody.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

*
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 06.11.2014r. od godz. 10:30 do godz. 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Górnej, Solnej, Żwirki i Wigury.
 
Na czas prowadzonych prac przy ul. Solnej zostanie podstawiony samochód z zastępczym punktem poboru wody.
 
Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 05.XI.2014r. od godz. 16:00 do godz. 21:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Górnej (od skrzyżowania z Pl. Poniatowskiego do ul. Wyższa Brama), Solnej, Żwirki i Wigury. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 21.10.2014r. od godz. 8:00 do godz. 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Sienna, Stryi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 20.10.2014r. od godz. 9:00 do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Katowicka 2,4,8 oraz Stawowa 1,3,5,7,9,10,11,13. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 17.10.2014r. od godz. 10:00 do godz. 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Hażlaska 114, 124, 135, 137, 141, 143, 145, 149, 153, 155, Kościelna, Zajęcza, Lisia, Królicza, Wilcza, Jelenia.
 
*
 
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 14.10.2014r. od godz. 9:00 do godz. 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Katowicka od skrzyżowania z ul. Stawowa do ul. Filasiewicza

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 13.10.2014r. od godz. 11:00 do godz. 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Mysia, Borsucza, Zajęcza, Jelenia, Lisia, Wilcza, Kościelna, Królicza, Hażlaska od nr 135 do ronda przy ul. Katowickiej.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 10.10.2014r. (Piątek) od godz. 8:00 do godz. 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Szymanowskiego 3 oraz Moniuszki 8.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 30.09.2014r. od godz. 9:00 do godz. 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Górnej (od skrzyżowania z ul. Sikorskiego do ul. Wyższa Brama), Solnej, Żwirki i Wigury oraz Pl. Poniatowskiego.

Na czas prowadzonych prac, w rejonie ul. Solnej, zostanie podstawiony samochód z zastępczym punktem poboru wody.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 26.09.2014r. od godz. 8:45 do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Frysztacka od skrzyż. z ul. Hażlaską do skrzyż. ul. Langera, Krzywa, Folwarczna, Łukowa, Heczki, ks. Janusza.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 22.09.2014r. od godz. 6:00 do godz. 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Hażlaska (od skrz. z ul. Frysztacką do skrz. z ul. Chopina), Ligonia, Wysoka, Gołębia. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 19.09.2014r. od godz. 8:00 do godz. 11:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Chopina, (bloki Chopina 18,22,24), św. Jerzego (bloki św. Jerzego 5,7,11), Moniuszki 6, 8, Szymanowskiego 3, 7 oraz Moniuszki 15 (w godz. 8 – 13 dotyczy tylko tego bloku).

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 17.09.2014r. do godziny 24:00 może wystąpić przejściowe pogorszenie właściwości fizykochemicznych (barwa/klarowność) wody w rejonie: Osiedle Podgórze, Osiedle ZOR, Mnisztwo, ul. Puńcowska wraz z ulicami przyległymi, Śródmieście, Błogocice. W chwili obecnej trwa płukanie sieci.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 15.09.2014r. od godz. 16:30 do godz. 21:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie Cieszyn-Krasna, Cieszyn ul. Mleczna i Braci Miłosiernych. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

W związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 12.09.2014 r. od godz. 10.00 do godz. 14.00 nastąpi częściowe ograniczenie w dostawie wody w obrębie Krasnej oraz Mnisztwa.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 09.09.2014r. od godz. 9:00 do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Przykopa, Schodowej, Al. Łyska (od Młyńskiej Bramy w kierunku 3go Maja). Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 02.09.2014r. od godz. 11:00 do godz. 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Przykopa (od Młyńskiej Bramy w kier. 3go Maja), Schodowa (od ul. Przykopy do AL. Łyska). Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na ujęciu wody w Pogórzu dnia 31.08.2014r. w godz. 8:00-14:00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody w Cieszynie, Pogórzu, Ogrodzonej i Goleszowie. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych modernizacjach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

 *

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 07.08.2014r. od godz. 8:00 do godz. 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Górna od Sienkiewicza do ul. Wyższa Brama, Plac Poniatowskiego, Solna, Żwirki i Wigury.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 04.08.2014r. od godz. 14:30 do godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Mickiewicza (od ul. Kasztanowej do bloków), Towarowa.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 04.08.2014r. od godz. 9:00 do godz. 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie Śródmieścia oraz ulic przyległych.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 01.08.2014r. od godz. 11:00 do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie Śródmieścia oraz ulic przyległych.

Jednocześnie informują, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 25.07.2014r. od godz. 10:30 do godz. 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Kamienna 3. Jednocześnie informują, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 14.07.2014r (poniedziałek) od godz. 15:00 do godz. 19:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Bednarska, Mała Łąka, Mostowa, Rzeźnicza, Łączna, Sportowa, Al. Piastowska, Wałowa, Kopernika, Nad Olzą, Łąkowa, Poprzeczna, Zamkowa (od torów kolejowych do nr-u 9), Czarny Chodnik (od Zamkowej do Benedyktyńskiej). Jednocześnie informują, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 24.06.2014r. od godz. 9:00 do godz. 11:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Moniuszki 14, 16, 18, 24, 26, 22. Jednocześnie informują, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 23.06.2014r. od godz. 9:30 do godz. 11:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Łanowa, Kościelna.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie, w dniu 13.06.2014r. od godz. 13:00 do godz. 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Bednarska, Mała Łąka, Mostowa, Rzeźnicza, Łączna, Sportowa, Al. Piastowska, Wałowa, Kopernika, Nad Olzą, Łąkowa, Poprzeczna, Zamkowa (od torów kolejowych do nr 7), Czarny Chodnik (od Zamkowej do Benedyktyńskiej). Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 11.06.2014r. od godz. 15:00 do godz. 20:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Stalmacha, Błogocka 4-30, Pl. Poniatowskiego, Wojska Polskiego, Kraszewskiego, Sienkiewicza, Ogrodowa. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 10.06.2014r. od godz. 8:00 do godz. 11:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Hażlaskiej do wysokości ul. Chopina wraz z ulicami przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awaryjną wymianą odcinka sieci wodociągowej przy ulicy Stawowej 21 w Cieszynie dnia 09.06.2014. w godzinach 20:00-24:00 ulica Stawowa będzie nieprzejezdna dla pojazdów ciężarowych i autobusów. Dla samochodów osobowych zorganizowano objazdy.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 30.05.2014r. w godz. 16:00 - 24:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Stawowej od nr. 1 do nr. 22, Konopnickiej, Cegielnianej, Przepilińskiego od skrzyż. ze Stawową do nr. 67, Kościuszki 30, Sarkandra od nr 10 w stronę marketu budowl. Merkury, Sarkandra 24, 24A, 27.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 29.05.2014r. w godz. 14:00 - 19:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Bukowa, Zagrodowa, Topolowa, Miodowa, Majowa od Frysztackiej do skrzyż. z Bażancią, Bażancia, Mokra, Kręta, Frysztacka od skrzyż. z Langera do torów kolej. w stronę Marklowic.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 21.05.2014r. w godz. 8:00-18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Cegielniana, Konopnickiej, Przepilińskiego 1-67, Powstańców Śląskich, Stawowa 1-20, Osiedle Liburnia (Moniuszki, Szymanowskiego, Macierzy Szkolnej 1, 3, 5; Filasiewicza 9, 11, Chopina, Karłowicza, Św. Jerzego, Frysztacka 53, 57, 59, 60, 60A, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 89; Wiejska 2, 4A, 1A, 1B, 3, 7, 8,10, Zagrodowa, Bukowa, Kościelna, Leśna, Gajowa, Topolowo, Ładna.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 15.05.2014r. w godz. 14:00-17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Stalmacha nr. 16-34, Pl. Poniatowskiego, Błogocka nr. 4-30. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 15.05.2014r. w godz. 8:00-10:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Bielskiej 117,131,143,147, Kwiatowej, Sadowej, Wiśniowej, Morelowej, Czereśniowej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 21.05.2014r. w godz. 8:00-18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie
ul.: Cegielnianej, Konopnickiej, Przepilińskiego 1-67, Powstańców Śląskich, Stawowej 1-20, Osiedle Liburnia (Moniuszki, Szymanowskiego, Macierzy Szkolnej 1,3,5, Filasiewicza 9,11, Chopina, Karłowicza, Św. Jerzego).

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 14.05.2014r. w godz. 11:00-16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Sikorskiego od skrz. z ul. Kasztanową do ul. Górnej, Górnej 30,32,34, Żwirki i Wigury. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 13.05.2014r. w godz. 14:00-18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Bednarska, Mała Łąka, Mostowa, Rzeźnicza, Łączna, Sportowa, Al. Piastowska, Wałowa, Kopernika, Nad Olzą, Łąkowa, Poprzeczna. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 07.05.2014r. w godz. 8:00-12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Stalmacha nr: 16-34, Poniatowskiego, Błogocka nr: 4-30. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 23.04.2014r. w godz. 8:00-12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Krzywa 75-99, Folwarczna 3-18, Łukowa. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 08.04.2014r. w godz. 15:00-18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Stalmacha 4-16. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 07.04.2014r. w godz. 14:30-17:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Stalmacha. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniu 04.04.2014r. w godz. 15:00-19:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Sienkiewicza. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie w dniach 3-4.04.2014r. w godz. 14:00-18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Stalmacha 4-16. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 03.04.2014r. w godz. 9:30-12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Frysztacka od Zagrodowej w kierunku Pogwizdowa wraz z ul. przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 25.03.2014r. w godz. 10:30-12:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie Cieszyna Krasnej, ul. Bielska wraz z przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 21.03.2014r. w godz. 9:00-13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. 3 Maja, Al. Łyska, Ogrodowa. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 20.03.2014r. w godz.:

- 8:30:00-10:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Kościelnej i Ładnej;

- 8:30:00-12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. 3 Maja.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 05.03.2014r. w godz. 14:00-17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Srebrnej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 05.03.2014r. w godz. 9:30-13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie Cieszyna Krasnej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 04.03.2014r. w godz. 15:00-18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Srebrnej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 27.02.2014r. w godz. 15:00-18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Stalmacha od skrzyżowania z ul. Świeżego do skrzyżowania z Wolności.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 18.02.2014r. w godz. 9:00-10:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie dzielnicy Mała Łąka.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 06.02.2014r. w godz. 9:00-13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Frysztackiej (rondo) do ul. Krzywej wraz z ulicami przyległymi. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 27.01.2014r. w godz. 9:00-12:00 nastąpi ograniczenie/przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Tysiąclecia, Tomanka, Śniegonia, Wąska. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 24.01.2014r. w godz. 14:00-20:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Kochanowskiego i Bobreckiej od skrzyżowania z ul. Kochanowskiego do skrzyżowania z ul. Gancarska. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 22.01.2014r. w godz. 16:30-18:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Stalmacha, Błogocka, Pl. Poniatowskiego, Miarki, Kraszewskiego, Sienkiewicza, Kś. Swieżego, Bielska, Zaleskiego, Cienciały, Paderewskiego, Chrobrego. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 20.01.2014r. w godz. 15:30-17:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul.: Stalmacha, Błogocka, Pl. Poniatowskiego, Miarki, Kraszewskiego, Kś. Swieżego, Bielska, Zaleskiego, Cienciały, Paderewskiego, Chrobrego. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 15.01.2014r.:

- w godz. 10:00-12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Solna, Górna (od Wyższej Bramy do Sikorskiego), Żwirki i Wigury (domy jednorodzinne);

- w godz. 14:00-17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Prostej.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 15.01.2014r. w godz. 14:00-17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Prostej. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 10.01.2014r. w godz. 9:00-16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie Osiedla Podgórze.

Na czas prowadzonych prac na parkingu marketu "Biedronka" zostanie podstawiony samochód z zastępczym punktem poboru wody.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na hydroforni w Cieszynie dnia 09.01.2014r. w godz. 14:30-15:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie: Osiedle Podgórze, Hallera i ul. przyległe, Sikorskiego, Kołłątaja, Mnisztwo, Puńcowska i ul. przyległe, Dębowa, Jastrzębia, Oś. ZOR, Górna 30, 32, 34, 36, Żwirki i Wigury, Na Wzgórzu, Lipowa, Orzechowa, Paderewskiego (od nr. 15 i 32 w górę ulicy). Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 19.12.2013r:

w godz. 8:00-10:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Limanowskiego, Regera, Plac Słowackiego 1 i 2;

w godz. 9:00-15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Hajduka, Bobrecka od skrz. z ul. Garncarską do torów kolejowych, Korfantego od skrz. z ul. Kochanowskiego do skrz. z ul. Bobrecką, Garncarska, Kubisza.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 13.12.2013r. w godz. 11:00-17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Bielska i Wyższa Brama. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 12.12.2013r. w godz. 11:00-15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Stalmacha 3,4,6,8,10,12,14; Plac Słowackiego 2; Plac Wolności 7A i 7B. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 10.12.2013r.:

w godz. 8:00-10:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Limanowskiego, Schodowej

w godz. 9:00-15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Wyższa Brama, Bielskiej od skrzyżowania z ul. Ustrońską wraz z ul. przyległymi, Chrobrego, Wyspiańskiego od nr. 2-10, Kolejowej 16, Dworkowej 8, 13, Solnej, Żwirki i Wigury 2,4,6,8, Górnej 5-10,12,14,16-18, 22.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 09.12.2013r. w godz. 15:00-18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Bielskiej wraz z ul. przyległymi, Chrobrego, Korfantego od skrz. z ul. Bobrecką do skrz. z ul. Bielską, Kubisza, Wyspiańskiego, Wyższa Brama, Zaleskiego, Cienciały. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 04.12.2013r. w godz. 8:00-18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Cieszyn Krasna, Cieszyn Oś. Szopena oraz obniżenie ciśnienia zasilania: Cieszyn Marklowice: Topolowa, Zagrodowa, Bukowa. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 28.11.2013r. w godz. 10:00-15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Fredry. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 27.11.2013r. w godz. 10:00-14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Bielska z ulicami przyległymi, Wyższa Brama, Pl. Wolności, Górny Rynek, Korfantego, Bobrecka, Hajduka, Gancarska, Kolejowa, Kubisza, Wyspiańskiego, Chrobrego, Cienciały, Zalewskiego, Dworkowa. Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 22.11.2013r. w godz. 9:00-12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Szersznika... Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach remontowych może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 06.11.2013r. w godz. 10:00-17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie: Osiedle Podgórze, Hallera i ul. przyległe, Sikorskiego, Kołłątaja, Mnisztwo, Puńcowska i ul. przyległe, Dębowa, Jastrzębia, Oś. ZOR, Górna 30, 32, 34, 36, Żwirki i Wigury, Na Wzgórzu, Lipowa, Orzechowa, Paderewskiego (od nr. 15 i 32 w górę ulicy).

Na czas prowadzonych prac, w rejonie Administracji oś. Podgórze przy ul. Kossak-Szatkowskiej, zostanie podstawiony samochód z zastępczym punktem poboru wody.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach remontowych może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 24.10.2013r. w godz. 08:00-12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Wysoka, Ligonia, Gołębia i Hażlaska (od ul. Frysztackiej do skrzyżowania z ulicą Chopina). Jednocześnie informuje, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach remontowych może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 22.10.2013r. od godz. 8:00-16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie oś. Podgórze, Hallera i ul. przyległe, Sikorskiego, Kołłątaja, Mnisztwo, Puńcowska i ul. przyległe, Dębowa, Jastrzębia, oś. Zor, Górna 30, 32, 34, 36, Żwirki i Wigury, Na Wzgórzu, Lipowa, Orzechowa, Paderewskiego (od nr. 15 i 32 w górę ulicy).

Na czas prowadzonych prac w rejonie Administracji oś. Podgorze przy ul. Kossak-Szatkowskiej, zostanie podstawiony samochód z zastępczym punktem poboru wody.

Jednocześnie informuje, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach remontowych może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 09.10.2013r. w godz. 13:30-16:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: ul. Bielska, Wyższa Brama oraz ul. przyległe. Jednocześnie informuje, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach remontowych może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 25.09.2013r. w godz. 8:00-16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic : Oś. Podgórze, Hallera i ul. przyległe, Sikorskiego, Kołłątaja, Mnisztwo, Puńcowska i ul. przyległe, Dębowa, Jastrzębia, Oś. Zor, Górna 30, 32, 34, 36, Żwirki i Wigury, Na Wzgórzu, Lipowa, Orzechowa, Paderewskiego (od nr15 i 32 w górę ulicy). Jednocześnie informuje, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach remontowych może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 03.09.2013r. od godz. 18:00 do dnia 04.09.2013r. do godz. 6:00 rano nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie Śródmieścia i Wyższej Bramy wraz z ulicami przyległymi. Jednocześnie informuje, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach remontowych może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 03.09.2013r. w godz. 15:00-20:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie osiedla Bobrek: Wschód i Zachód wraz z ulicami przyległymi. Jednocześnie informuje, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach remontowych może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 28.08.2013r. w godz. 9:00-18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody oraz spadek ciśnienia w obrębie Śródmieścia Cieszyna oraz ulic: Bielska z ul. przyległymi, Solna, Sikorskiego, Błogocka, Stalmacha, Ogrodowa, Kraszewskiego, Miarki, Sienkiewicza, Ks. Świeżego, Jordana, Wyższa Brama, Pl. Kościelny, Pl. Wolności, Pl. Sienkiewicza. Jednocześnie informuje, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach remontowych może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 21.08.2013r. w godz. 8:00-10:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulicy Ratuszowej i Placu Dominikańskim. Jednocześnie informują, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach remontowych może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 16.08.2013r. w godz. 7:30-12:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulicy Srebrnej. Jednocześnie informują, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach remontowych może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 14.08.2013r. w godz. 7:30-11:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Filasiewicza, Bucewicza, Piękna, Słoneczna, Tuwima, Wesoła, Zakątek. Jednocześnie informują, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach remontowych może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 01 - 02.08.2013r. w godz. 23:00 - 5:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie osiedla Podgórze, ul. Hallera (od skrzyżowania z ul. Górną do skrzyżowania z ul. Beskidzką), Rajskiej, Równej, Beskidzkiej, Jasnej, Miłej, Dobrej, Widokowej, Jaworowej, Na Wzgórzu, Lipowej, Orzechowej, Paderewskiego (od nr 15 i 32 w górę ulicy). Jednocześnie informują, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach remontowych może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 29.07.2013r. w godz. 13:30-16:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Chrobrego (od skrzyżowania z ul. Bielską do skrzyżowania z ul. Gancarską), Kubisza, Wyspiańskiego (od skrzyżowania z ul. Chrobrego do skrzyżowania z ul. Kolejową). Jednocześnie informują, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach remontowych może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami modernizacyjnymi na SUW
w Pogórzu dnia 28.07.2013r. w godz. 7:00-16:00 może wystąpić obniżenie ciśnienia zasilania w rejonie Cieszyna oraz ograniczenia w dostawie wody w rejonach: Pogórze, Górki, Ogrodzona oraz przyległych.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 23.07.2013r. w godz. 10:00-13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulicy 3 Maja.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 18.07.2013r. w godz. 8:00-12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulicy Krzywej oraz w budynku Ratusza Miejskiego. Jednocześnie informują, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach remontowych może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 10.07.2013r. w godz. 9:00-12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody
w obrębie: osiedla Podgórze, osiedla ZOR oraz Mnisztwa.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 09.07.2013r. w godz. 9:00-13:00 nastąpi przerwa
w dostawie wody w obrębie ul. Głębokiej od skrzyżowania z ul. Menniczą do skrzyżowania z ul. Browarną oraz
w obrębie ul. Browarnej.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 02.07.2013r. w godz. 23:00-4:00 nastąpi przerwa w dostawie wody
w obrębie: osiedla Podgórze, osiedla Podgórze 2, osiedla ZOR, Mnisztwa, ul. Puńcowskiej wraz z ulicami przyległymi oraz osiedla Na Wzgórzu.

*


Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 27.06.2013r. w godz. 11:00-14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulicy Dębowej (Cieszyn, Puńców) i Sosnowej.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w dniu 20.03.2013r. od godz. 13:00 do 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w obrębie ulicy Stawowej od ronda do ul. Cegielnianej wraz z ulicami przyległymi.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 19.06.2013r. w godz. 9:00-16:00 nastąpi przerwa
w dostawie wody w obrębie ulic: Dębowej i Sosnowej.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 11.06.2013r. w godz. 8:00-12:00 nastąpi przerwa  dostawie wody w obrębie ulicy: Miarki, Ks. Świeżego i Jordana.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 16.05.2013r. w godz. 8:00-11:00 nastąpi przerwa    w dostawie wody w obrębie ulicy Srebrnej. 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 10.05.2013r. w godz. 7:30-11:00 nastąpi przerwa
w dostawie wody w obrębie ulic: Srebrna, Regera, Szeroka.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 25.04.2013r. w godz. 13:00-16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Ratuszowa, Plac Dominikański, Sejmowa.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 25.04.2013r. w godz. 8:00-10:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Mennicza 2, Rynek 11, 15, 16, 17, 18

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 24.04.2013r. w godz. 9:00-14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Menniczej (od ul. Rynek do ul. Stary Targ), Starego Targu, Kiedronia, Bóżniczej, Olszaka.

 *

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 19.04.2013r. w godz. 10:00-12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Menniczej, Kiedronia, Bóżniczej, Stary Targ, Fredry, Plac Teatralny, Kluckiego.

 *

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 18.04.2013r. w godz. 7:00-10:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Limanowskiego, Regera, Szerokiej (od ul. Szersznika do ul. Regera), Schodowej 5, 7.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 10.04.2013r. w godz. 23:00-6:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Śrutarska, Nowe Miasto, Sejmowa, Trzech Braci, Browarna, Ratuszowa, Pl. Dominikański, Limanowskiego, Pokoju, Rynek, Szersznika, Schodowa, Szeroka, Sejmowa, Regera.

   *

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 08.04.2013r. w godz.: - 7:30-13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Katowicka od skrzyż. z ul. Wiejską w górę do skrzyż. z ul. Węgielną (dotyczy tylko budynków i lokali przy ul. Katowickiej, Osiedle Piastowskie będzie mieć wodę); - 23:00-4:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Głęboka, Regera, Rynek 1 i 19... .

  *

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 04.04.2013r. w godz.:

  • 10:00-14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Limanowskiego i Schodowa;
  • 12:00-17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Nowe Miasto, Śrutarska, Browarna, Trzech Braci i Pokoju.

 *

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 28.03.2013r. w godz. 9:00-11:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulicy Matejki.  

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 26.03.2013r. w godz. 11:00-17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulicy Nowe Miasto. 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w dniu 20.03.2013r. od godz. 10:30 do 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w obrębie ulic: Sikorskiego (od skrz. z ul. Prusa w kierunku ul. Orkana), Orkana, Przerwy-Tetmajera.

 *

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w dniu 08.02.2013r. od godz. 13:00 do 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w obrębie ulic: Śrutarskiej i Bednarskiej.

 *

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w dniu 08.02.2013r. od godz. 9:00 do 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w obrębie ulic: Zamkowej, Przykopa, Al. Łyska od ul. Zamkowej do skrzyżowania z ul. 3go Maja oraz Schodowej.

 *

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w dniu 05.02.2013r. od godz. 10:00 do 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w obrębie ulic: Mała Łąka, Kopernika, Wałowa, Mostowa, Rzeźnicza, Dojazdowa, Łąkowa, Nad Olzą, Poprzeczna, Al. Piastowska, Sportowa, Bednarska, Zamkowa 5,7,9,22,24,40.

 *

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w dniu 16.01.2013r. od godz. 13:30 do 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w obrębie ul. Filasiewicza, Bucewicza, Zakątek, Tuwima, Słoneczna, Piękna, Wesoła, Macierzy Szkolnej (bud. jednorodzinne).

 *

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 16.01.2013r. w godz. 8:00-16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Moniuszki nr: 14, 16, 18, 24, 26, 22 a-g oraz Szymanowskiego. 

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 10.01.2013r. w godz. 12:00-16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Śrutarska, Browarna, Nowe Miasto, Pokoju, Limanowskiego, Srebrna, Pl. Dominikański, Sejmowa, Ratuszowa, Pl. Słowackiego. Na czas prowadzonych prac w rejonie Pl. Dominikańskiego, przy Technikum Budowlanym zostanie podstawiony samochód z zastępczym punktem poboru wody.

 *

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w dniu 07.01.2013r. od godz. 7:00 do 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w obrębie ul. Siennej oraz Wroniej 19-31.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w dniu 02.01.2013r. od godz. 11:00 do 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w obrębie ul. Moniuszki 14, 16, 18, 24, 26, 22 a-g oraz Szymanowskiego 14.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu - Rejon Sieci Cieszyn informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w dniu 26.11.2012r. od godz. 9.00 do 12.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Żwirki i Wigury oraz Górnej.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu - Rejon Sieci Cieszyn informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w dniu 20.11.2012r. od godz. 11.00 do 17.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Zajęczej, Jeleniej, Lisiej, Wilczej, Kościelnej, Króliczej, Hażlaskiej od nr 135 do ronda przy ul. Katowickiej.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu - Rejon Sieci Cieszyn informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w dniu 14.11.2012r. od godz. 13.30 do 16.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Zamkowej.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu - Rejon Sieci Cieszyn informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 13.11.2012r. w godz. 11:00-19:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Zamkowej, Przykopa, Michejdy, Błogockiej, Sikorskiego, Wyższa Brama, Stalmacha, Ks. Świeżego, Miarki, Pl. Wolności, Limanowskiego, Bielskiej z przyległymi ulicami, Rynku, Głębokiej, Menniczej, Nowe Miasto, Sejmowej, Śrutarskiej, Srebrnej, Plac Dominikański, Garncarskiej, Matejki, Chrobrego, Kochanowskiego, Korfantego, Kiedronia, Bóżniczej, Stary Targ, Kraszewskiego, Sienkiewicza, Plac Teatralny, Fredry, Pl. Londzina, Górnej.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu - Rejon Sieci Cieszyn informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w dniu 2.11.2012r. od godz. 13.30 do 18.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Sikorskiego od skrz. z ul. Kasztanową do ul. Górnej, Górna 30,32,34, Żwirki i Wigury.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu - Rejon Sieci Cieszyn informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w dniu 2.11.2012r. od godz. 7.00 do 12.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Paderewskiego od ul. Bielskiej do Przechodniej wraz z ulicami bocznymi.

 *

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu - Rejon Sieci Cieszyn informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w dniu 31.10.2012r. od godz. 8.00 do 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Jasnej, Miłej, Beskidzkiej i Dobrej.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu - Rejon Sieci Cieszyn informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 25.10.2012r. w godz. 9:00-12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Stawowej (od skrzyżowania z ul. Barteczka do skrzyżowania z ulicą Ceglaną), Kościuszki, Wietrznej, Barteczka. 

 *

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu - Rejon Sieci Cieszyn informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w dniu 24.10.2012r. od godz. 9.00 do 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Jasnej, Miłej, Beskidzkiej i Dobrej.

 *

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu - Rejon Sieci Cieszyn informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 18.10.2012r. w godz. 10:00-14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulicy 3go Maja.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu - Rejon Sieci Cieszyn informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 17.10.2012r. w godz. 10:00-14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulicy 3go Maja.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu - Rejon Sieci Cieszyn informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 09.10.2012r. w godz. 9:00-15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ulic: Dębowej (od skrzyżowania Al. Łyska do Spacerowej), Długiej, Sosnowej oraz Al. Łyska nr 22-26.

 *

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu - Rejon Sieci Cieszyn informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 27.09.2012r. w godz. 9:30-13:00 nastąpią przerwy w dostawie wody w obrębie ulicy Kraszewskiego, 3go Maja, Al. łyska oraz Ogrodowej.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu - Rejon Sieci Cieszyn informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej przy ul. Menniczej w Cieszynie w dniu 21.09.2012r. od godz. 18.00 do 3.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Menniczej, Kiedronia, Bóżniczej, Pl. Teatralny i Stary Targ.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu - Rejon Sieci Cieszyn informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej przy ul. Przepilińskiego w Cieszynie w dniu 19.09.2012r. od godz. 8.00 do 12.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w obrębie ul. Przepilińskiego (powyżej skrzyżowania z ul. Kajzara), ul. Złotej, Miedzianej, Wiejskiej i Zielonej.

*

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu - Rejon Sieci Cieszyn informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 19.09.2012r. w godz. 15:00-17:30 nastąpią przerwy w dostawie wody w obrębie ulicy Ks. Świeżego

Dodatkowe informacje